Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogytam szeretnem megtartani!?

Lefogytam szeretnem megtartani!?

Figyelt kérdés
Sziasztok , eloszor is 19/F vagyok , 180cm , 67 kg . Az elmult evben sikerult lefogynom 45 kg t. Most azon vagyok hogy megtartsam. Eddig nagyon szigoru dietan voltam szinte mindent megvontam magamtol,es vasarnap kivetelevel minden nap edzettem. Most egyetemre jarok es mivel ez naggyabol ullo munka ezert az a kerdesem lenne hogy ha : hetfo/szerda/pentek en edzek othon kezisulyzokkal e heti harom nap 40-60 percet . Mind emellet napi 2x etkezem reggeli es ebed. Az most mar johet barmi amit a csalad eszik? Ha normalis adaggal eszek belolluk? Jo persze nem zsiros etelekre gondolok meg sok szenhidratra. Ez elegendo a tesulyom megtartasahoz? Napi 1500 kcalnal tobbet nem viszek be .

2017. jan. 9. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:

"napi 2x etkezem "


Na, ez az amit sürgősen felejts el! Legalább a napi 3 étkezés legyen meg! Reggeli, ebéd és vacsora. Nem kell megszállottnak lenned, megvonnod sem kell magadtól semmit, eddig sem kellett volna. Egyél odafigyelve, és táplálkozz fehérjedúsan, és állíts be magadnak egy olyan CH értéket, amitől még nem zsírosodsz. Kalória deficitet teremts magadnak. 1500 kcal kicsit kevéskének tűnik nekem a magasságod és a súlyod alapján. Ilyen drasztikusan ne csökkentsd a kalória beviteledet. Súlytartásnál, ha 200-250 kcal-al eszel kevesebbet mint amennyit felhasználsz, már jó vagy. Amúgy is, ha életmódot váltottál volna, tudnád hogy mit, miből és mennyit lehet. Ha csak eszeveszetten fogyókúráztál, akkor nehéz időszakod fog jönni.

2017. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudom hogy mibol mit es mikor lehet enni de ha epp megkivanok valamit azt reggelre megeszem . Csak az a kerdes,hogy ha az edzesek szamat csokkentem es picit tobbet eszem mint eddig. kb 1700-2000 kcalt akkor nem fogok zsirosodni?
2017. jan. 9. 14:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Súlytartáshoz én eszem 1500 körül, heti 6 óra edzéssel, és én 160 centis, 45 kilós nő vagyok!!!
2017. jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!