Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túl gyorsan fogyok. De miért?

Túl gyorsan fogyok. De miért?

Figyelt kérdés

Januártól életmódváltoztatásba kezdtem. Ugye már két hete tart, és mindennap edzek egy órát (fél óra kardió, fél óra erősítő)+1 óra séta, 1200 kcl-t eszek, egészséges kajákból (barna rizs, tk kenyér, csirkemell, csirkecomb, hal, natúr joghurt, gyümölcs, zöldség, olajos magvak stb stb..). Mikor elkezdtem 69 kiló voltam, most pedig 65 vagyok. És két hét alatt max csak 2 kilót lehet fogyni én meg 4-et fogytam és azt olvastam h akkor az izomból ment le. De én nem akarok izomból fogyni, nem is értem miért fogyok onnan mikor mindent jól csinálok:(

Szerintetek mitől lehet? 170cm lány



2017. jan. 15. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Szia!:) nyugi, természetes, hogy életmódváltásnál jobban mennek le a kilók. Ez azért van, mert vízből is megy le, és az anyagcseréd is gyorsabb lesz. Ne aggódj, és ügyesen csinálod, csak így tovább! Már baromira bánom, hogy én nem ezt az utat választottam. 16 évesen egy 168 cm-es 46 kilós anorexiás lány vagyok, aki plöttyedt és nincs melle:(
2017. jan. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia!! Köszönöm szépen a hasznos választ!!!:)) Húú sajnálom:(( Nyáron énis majdnem efelé mentem el, de szerencsére abbahagytam mielőtt komolyabb bajom lett voltam:// Remélem rendbe jössz! Kitartás!! :))
2017. jan. 15. 13:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, az első két hétben rengeteg minden kiürül, főleg víz, ami természetes velejárója az étrendváltásnak és a mozgásnak.


Igyál sok folyadékot, minimum 2-3 litert naponta!

2017. jan. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a választ! :) Ment a kéz mindkettőtöknek! :)
2017. jan. 15. 13:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez azért nem ennyire vidám, mint ahogy írják.

Kis túlsúlyból (neked kicsi van), nem heti 2, hanem heti fél kg fogyás normális. Ha többet fogysz, akkor nagyon félrement valami, és meglesznek a következményei is.

1200 kalória alapból rettenetesen kevés, az alapanyagcserédet se éri el. Még mozgás nélkül is kevés lenne, te pedig hirtelen kezdtél rengeteget mozogni.

Itt számolgathatsz:

[link]


Nagyon-nagyon sokszor le lett itt írva, hogy a koplalás egyenes és kikerülhetetlen következménye lesz a egy brutálisan gyors visszahízás, amikor kicsit is lazítasz az "életmódváltáson". Amire kénytelen leszel, mert 1200 kalóriába bele lehet betegedni. Ki fog maradni a menzeszed, nem fogsz tudni tanulni, gyenge leszel és elkapsz minden szart.


Nem, nem csinálsz mindent jól. Lehet, hogy jó dolgokat eszel, azt nem vitatom, de rettenetesen keveset.

2017. jan. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!