Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ez a nagy 1200...

Miért van ez a nagy 1200 kalóriás mánia?

Figyelt kérdés
Itt olyan sokan írják, hogy ennyit akarnak enni, vagy ennyit esznek a fogyáshoz, valamint a tanácsok zöme is tartalmazza, hogy ennél ne együnk többet. Azért ez nem ilyen egyszerű szerintem, én 77 kiló vagyok és 164 cm, és nagyon szenvednék, ha csak ennyit ehetnék egy nap. A munkám szaladgálós, a 8 órából jó, ha egyet ülök. Mellette heti 3x- 5x minimum egy óra sport Most akkor én vagyok a különc, vagy hogy van ez?
2010. máj. 5. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Orvosok javasolják, hogy 1200kcal alá ne menjünk. Persze ez nem azt jelenti, hogy ennyit kell enned, pláne, ha ennyit mozogsz!Mindenkinek más az alapanyagcseréje, egy ülőmunkát végző normális testalkatú nő esetén kb 1200kcal. Persze ezt befolyásolja a mozgás, a testalkat, az izomtömeg és így tovább. Ha nem eszünk annyit, amennyi az alapanyagcseréhez szükséges, hosszú távon rossz következményei lehetnek.

Nem vagyok orvos, sőt még nagyon hozzáértő egyén sem, de elég sokat olvasgattam ezzel kapcsolatban.

És egyáltalán nem vagy különc, sokan sport nélkül akarnak lefogyni, ami megy is, de ahhoz kevesebbet kell enni, mintha sportolna is. Te csinálod jól:)

2010. máj. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és még azt hozzáteszem, hogy én pont azt tanácsolom, hogy 1200kcal alá ne menjünk! Így is lehet fogyni, igaz nem olyan gyorsan, de annál egészségesebben!
2010. máj. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
különc vagy, nem követed az anorexia trendet :D ...egyél csak normálisan, én is azt teszem :D
2010. máj. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!