Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam?

Hogyan vegyem rá magam?

Figyelt kérdés
Szülés után szeretnék 10 kilótól megszabadulni...Régebben fogytam egyszer sokat,majdnem 20 kilót.Akkor volt akaratom,fanatista voltam:) most akármikor bekapok egy csokit,nem állom meg.Ha nagyon ráveszem magam,az is 2 vagy 3 napig tart...
2010. máj. 5. 16:24
1 2
 1/12 anonim válasza:
48%

hülye kérdés:D


akarat erővel. vagy nézz tükörbe

2010. máj. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves választ...nézz te tükörbe.
2010. máj. 5. 16:28
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Jól írta az első! Vetkőzz le meztelenre, állj egy egész alakos tükör elé, jól nézd meg magad. Nekem be szokott jönni, és el is megy az étvágyam. Amúgy se árt néha áttanulmányozni magunkat.
2010. máj. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

És még akaraterő is fontos, főleg az elején, aztán majd sikerélmény bíztat:) De a végefelé is nehéz, mert általában belassul a fogyás, és már lassan eléred a végcélt, csinosnak érzed magad, és úgy gondolod, ez meg az még belefér(kajára gondolok)

Saját tapasztalatokat írtam, és nem bántó szándékból!


Eredményes súlycsökkentést:)

2010. máj. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam,hogy rosszindulatú válaszokat kapok...Utolsónak köszönöm!
2010. máj. 5. 16:37
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem akarok rosszindulatú lenni, de egy érett nő tényleg nem tudja az ilyen jellegű problémákat megoldani magának ? Én még csak 15 éves vagyok, ezért is nem akarok beszólni neked, de ezen most kicsit ledöbbentem.


Én is ugyanazt mondom, akaraterő szükséges ehez, nézz tükörbe vagy gondolj a gyerekedre, akinek kellesz egy példakép. És persze gondolj a férjedre is...

2010. máj. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nézegesd ezt a képet: [link]
2010. máj. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nézegetheti, de nem sok értelme van, mivel ez Photoshoppal retusált kép. A nő az életben valószínűleg itt-ott kissé szélesebb, a bőre színe egyenetlen, és lehet hogy narancsbőre is van. Mint akárki másnak.

A kérdezőnek üzenem, hogy nem kell megállni a csokit teljesen, csak egyen mondjuk naponta egy szeletet, egy kijelölt időben. Mondjuk minden nap ebéd után. És a mozgás csodákat tesz, még akkor is, ha valaki nem eszik sokkal kevesebbet.

2010. máj. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

egyél csokit...de sportolj is mellette ;) Ha több kalóriát használsz fel, mint amit megeszel, akkor fogyni fogsz...egy kiegyensúlyozott, egészséges étrendbe belefér néha egy-két kocka csoki


bringázás, úszás, futás ...;)

2010. máj. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 2. és a 3. is. Nem hitted volna, ugye??!

Egyáltalán nem bántásból írtam, de igaza van a 15éves válaszolónak.. Ha nem tudod megoldani, akkor így jártál, más nem fog tudni segíteni rajtad!!

2010. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!