Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért lett több a súlyom, ha...

Miért lett több a súlyom, ha folyamatosan edzem és egészségesen táplálkozom?

Figyelt kérdés
164cm vagyok és az új életmód elhatározásakor 52-53kg között mozogtam. Régen rengeteget sportoltam, de időhiány következtében abbahagytam, viszont szeretném újrakezdeni! Elkezdtem szinte napi szinten edzeni, futni, erősíteni és mellette csak egészséges ételeket eszem és azokat is mértékkel. Mégis az a tapasztalatom, hogy híztam! Felmentem 55kg-ra, ráadásul mintha a combjaim is nagyobbak lennének... Teljesen kétségbe vagyok esve, kb 2 hete csinálom de ilyen tapasztalatok után nemtudom nem csinalok-e valamit rosszul... kérlek segítsetek!!
2017. febr. 1. 15:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A hirtelen terheléstől bedurrantak az izmaid, felvizesedtek. Ez le fog menni! Nekem is így indult, nagyon el voltam keseredve, aztán szépen megindult lefelé :)
2017. febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
*el fog múlni :)
2017. febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a bíztató válaszokat:) Remélem erről van szó és idővel ez majd változni fog
2017. febr. 1. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!