Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem tudok fogyókúrá...

Egyszerűen nem tudok fogyókúrázni, mert éhes vagyok sokszor! Napi kb 2200 kalóriát eszem+400 kalória a rostos gyümölcslé, amit iszom! Mit csináljak? A króm segíthet vagy mi segítene étvágycsökkentésben? Csokit, chipset nem eszem.

Figyelt kérdés

#fogyókúra #éhség #kalória #kétségbeesés #gyümölcslé #sok kalória #szándék a fogyásra #sok szénhidrát
2017. febr. 2. 19:50
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Narancslevedben nincs cukor? A gyumolcsokbe rengeteg cukor van. Attol hogy valami egeszseges attol durvan hizlalhat..
2017. febr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Mármint nincs benne hozzáadott cukor.Csak,ami a gyümölcsben van nyilván,de a narancsban csak nincsen olyan sok!Rosszul fogalmaztam,elnézést.Viszont tényleg le kéne tennem a gyümölcslevet igazatok van.Meg nyilván a pizzát is.Kb 600 kalóriával lépem túl kb szerintem azt a kalóriamennyiséget,amivel fogyhatnék.Javaslatok arra,hogy mit egyek?Pl reggelire.A zabkását sajnos nem bírom megenni,szó szerint.
2017. febr. 3. 09:45
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Pizzával nem feltétlenül az a baj ,hogy túl sok kalória. Hanem rengeteg ,de tényleg szószerint rengeteg fehérlisztet tartalmaz. Ami nagyon gyorsan felszívodik ,nagyon emgdobja a inzulint ,és gyorsan éhes is leszel. A gyors ch-k miatt híznak el az emberek. Meg ez nem csak az elhízás miatt probléma ,hanem évek múlva súlyos betegség is lehet tőle ( cukorbetegség). Szóval ha lemondasz ezekről ne csak arra gondolj ,hgoy fogyni fogsz, hanem egészség szempontjából is fontos.


Az hogy mit szeretsz mit nem az változó. Mellesleg mindent lehet már úgy édesíteni sok mindennel hogy jó legyen. Én pl sokáig ettem így imnt te. Aztán elkezdtem tisztán kajálni és már a pizzát nem tudnám főétkezésnek enni mert nem ízlik. Míg zöldséget régen nem ettem, most meg az a alap minden kajához. Mert idővel megszerettem és rájöttem mennyyire finom is tud lenni. Változik az ember mindig. És ezen csak úgy tudsz változtatni ,ha te akarod ,és te csinálod.

2017. febr. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez konyhatündérnek se lenni. Ismerek olyat,aki sosem volt konyhába most meg magának csinálja a reggelit meg főbb kajákat. Pl reggelire a tojást fahéjjal,édesítővel meg darabolt almával izesíti és így süti ki omlettnek. Aztán megszórja kókuszreszelékkel is. Mert ő a sós tojást nem szereti így megcsinálta édesnek. És ez is csúcsszuper kaja fogyás szempontjából is. Szóval mindent, ma már tényleg mindent meglehet csinálni finomnak és egészségesnek is
2017. febr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
50%

Egyszeruen rohogok ezen a picsogason, hogy ezt nem szeretem, azt nem tudom megenni.


Ha nem valtoztatsz, akkor nem fogsz lefogyni, ennyi. Nekunk tok mindegy, hidd el. Te folyamatosan a kifogasokat keresed, valojaban nem is akarsz valtoztatni.

2017. febr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
50%
Mozogni kell, nagyon sokat és akkor zabálhatsz azt amit csak akarsz.
2017. febr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
38%

"gyébként 168 cm vagyok és 67 kg.Ülök egész nap,sportoláshoz nincs energiám.Sajnos szó szerint nincs energiám hozzá."


De a zabáláshoz van energiád, mi?

Te egy lusta disznó vagy. egy hedonista senki, aki csak nyavajogni képes.

2017. febr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

#27:Képzeld,a test funkcióinak fenntartásához kell étel,még,ha ez számodra ismeretlen dolog is! ;) A zabálás meg túlzás,mert napi 2600 kalóriát viszek be itallal együtt.Viszont te lehet zabálni szoktál bunkócskám,az a te dolgod! ;)

Egek...mostanában mennyi bunkó embert kifogok itt...röhej!

Igen is van olyan,amitől az ember rosszul van.Ha olyat eszek,amit annyira nem szeretek,akkor jön visszafele,és ez nem vicc!Persze annak könnyű,aki szereti ezeket a kajákat,olyan embert is tudok,az persze,hogy nem "picsog"... Röhej.

A normális válaszokat köszönöm neked 68%-os!

2017. febr. 3. 10:38
 29/32 A kérdező kommentje:

Még annyi utolsóka,hogy jó,hogy te 3 mondat alapján látatlanban megtudod állapítani,hogy ki milyen!

Én meg azt mondanám ez alapján,hogy te egy bunkó,aluliskolázott,agresszív panelproli vagy,aki ráadásul még egoista is!

2017. febr. 3. 10:42
 30/32 anonim válasza:

"A zabálás meg túlzás,mert napi 2600 kalóriát viszek be itallal együtt."


Kicsit sem túlzás, ha 67 kilós malacs van, és éppen csak nem röfögsz.

Engem nem érdekel, ha valaki 1 mázsa, vagy annál is több. Az ő választása, az ő élete.

Azokból van elegem, akik zabálnának is meg 40 kilósak is akarnának lenni. Bármiféle energiabefektetés nélkül.

A túlsúly nem magától terem. Azt a kalóriát be kell vinni, meg kell zabálni, ahogy te is teszed. Enélkül nincs túlsúly. Mozogni lusta vagy, de nádszál karcsú akarnál lenni. Ezt mégis, hogy képzeled?

2017. febr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!