Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem tudok fogyókúrá...

Egyszerűen nem tudok fogyókúrázni, mert éhes vagyok sokszor! Napi kb 2200 kalóriát eszem+400 kalória a rostos gyümölcslé, amit iszom! Mit csináljak? A króm segíthet vagy mi segítene étvágycsökkentésben? Csokit, chipset nem eszem.

Figyelt kérdés

#fogyókúra #éhség #kalória #kétségbeesés #gyümölcslé #sok kalória #szándék a fogyásra #sok szénhidrát
2017. febr. 2. 19:50
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

"A zabálás meg túlzás,mert napi 2600 kalóriát viszek be itallal együtt."


Ami neked rengeteg -> zabalsz.


A masik rohejes picsogas: masoknak konnyu, mert ok "szeretik" azokat a kajakat.


Bakker, szerinted mas nem zabalna inkabb pizzat egesz nap, meg doglene a fotelben szivesebben, minthogy normalis kajat egyen es sportoljon? Hihetetlen milyen zurzavar van a fejedben.

2017. febr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Nem bántásból mondom de a kérdésből és a válaszaidból nekem egy valami szűrődik le. Akart gyenge vagy. Ennyi nem kell nagy mesét keríteni neki. Szerintem először fejben kell elrendezni a dolgaidat. Amiről az elején szólok ha tényleg tartósan fogyni akarsz az nem fog menni egy 90 napos diétával, akkor életmódot kell váltanod. Kezd el számolni a makróidat, amit kivettem az az ,hogy nagyon durván túltolod a finomított szénhidrátokat Pizza,Keksz,Nem frissen facsart gyümölcs levek ráadásul egy liter az nagyon sok ha tényleg fogyni akarsz. Egyél sok zöldséget, "száraz"húst, egy kevés gyümölcsöt és ha tényleg ennyire háklis vagy a húsokra ajánlom az internetet teli van fullos diétás kajákkal.
2017. febr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!