Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem tudok fogyókúrá...

Egyszerűen nem tudok fogyókúrázni, mert éhes vagyok sokszor! Napi kb 2200 kalóriát eszem+400 kalória a rostos gyümölcslé, amit iszom! Mit csináljak? A króm segíthet vagy mi segítene étvágycsökkentésben? Csokit, chipset nem eszem.

Figyelt kérdés

#fogyókúra #éhség #kalória #kétségbeesés #gyümölcslé #sok kalória #szándék a fogyásra #sok szénhidrát
2017. febr. 2. 19:50
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Lehet eddig rosszul készítetted el vagy csak egyféle képen és ezért nem ízlett a hús. Sokak fejében az van, hogy ha diéta, akkor csirkemell szárazon és natúran. Hát én is rosszul lennék tőle.
2017. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Én is mindig két fogyókúrát csinálok egyszerre, mert egytől nem tudok jóllakni. :-))

Viccet félretéve, írj privit.

2017. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szereted a húst, ne egyél húst, én sem eszem, soványan pedig semmiképp.

Ha zsírosan szeretsz enni, egyél úgy...

A tojást simán megsütheted, ahhoz nem kell konyhatündérnek lenni, pár perc az egész. De annyi mást is ehetsz.


A sovány hús zöldséggel talán azért nem laktat, mert túl kalóriaszegény, nem tudsz belőle eleget enni...

2017. febr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbantani,de leirtad hogy sportolni nincs energiad, es naponta eszel egy kozepes pizzat. Mindenre csak a kifogasokat irod. Elarulom hogy igy nem lehet semmit elerni. Irhatnak itt a tobbiek barmit. Azert nincs energiad sportolni mert az eletmodod tunya. Cukros rostosle meg pizza? Ne csodalkozz hogy semmi energiad. Valtoztatasokkal szepen lehetne fogyogatni meg a sport beiktatasaval elobb utobb tobb energiad lenne mint amit jelenleg eltudaz kepzelni. Meg hat ha rendesen ennel mar azzal energikusabban erezned magad. De igy hogy tenyleg mindenre van valami kifogasod,igy sajnos nem lehet. Ne is stresszeld magad igy ezen.
2017. febr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Jah es meg annyit hogy a hus zoldseg kombotol jo hogy par napig meg ehes leszel mert a uditovel meg pizzaval eszmeletlenul sok gyors ch t viszel be nap mint nap. Ha ezt hirtelen megvonod csak ugy egyik nap akkor termeszetes hogy ehesnek erzed magad barmitol. De ez csak par nap. Aztan a szervezeted beall a normalis kajara. Mert ez lenne az. Nem az amit te csinalsz. A masik hogy lehet fokozatosan is lemondani ezekrol es ugy mem lesz annyira megterhelo.
2017. febr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

"Nem szeretem a halat,a csirkét,a pulykát"


Most komolyan, ki nem xarja le? Zabalj tovabbra is pizzat, ulj a teve elott es maradj kover.


Nem lehet mindenki sportos es csinos.

2017. febr. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

#16:Hiába bunkózol,azért írtam,hogy,akkor mit mást lehetne enni,ha azokat nem!Amúgy kíváncsi lennék te mennyivel vagy csinosabb nálam,mert elhízott nem vagyok,de 50 kg sem vagyok vasággyal.Csak vicces,hogy ügy írod,mintha legalább 80 kg lennék!

A többieknek köszönöm a választ!

Írni fogok majd privátot annak,aki felajánlotta,köszönöm!

2017. febr. 3. 09:11
 18/32 A kérdező kommentje:
*úgy írod
2017. febr. 3. 09:12
 19/32 A kérdező kommentje:
Ja,és tv-t meg pont nem nézek egy ideje,ne magadból indulj ki! ;)
2017. febr. 3. 09:12
 20/32 A kérdező kommentje:
Arra még elfelejtettem válaszolni,hogy a narancslevemben 1 g cukor nincs!Egyáltalán csak azért 400 kalória,mert naponta átlagosan 1 litert iszom,de 1 dl csak 40 kalória,ami valljuk be nem sok.
2017. febr. 3. 09:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!