Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázok, tornázok de a...

Vinnike kérdése:

Diétázok, tornázok de a fogyás mindig megáll egy idő után. Valami bevállt módszert zsírégető besegítő tabletta ami bevált tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
3év alatt alatt felszedtem 30kilót egy gyógyszer miatt.. hiaba hagytam abba már másfél éve nem tudok fogyni...addig sose híztam, ugyanugy ettem mellette mint addig de mégis felmentek a plusz kilók és sehogy se akar lemenni...szeretném visszanyerni a régi alakom...szeretem a finom ételeket de letudtam győzni ezt a szenvedélyt és életmódot váltottam... Diétázok már egy jó ideje, tornázok is. Sok mindent kipróbáltam már ... Sikerül is leadnom 4kilót de utána semmi. Reggel mindig citromos vízzel indítok, már ezt a fahéjos cuccot is csinálom.. egészségesen étkezek nem eszek hízlaló kajákat...este 6után nem is eszek semmit .. igaz fogamzásgátlótól híztam meg, mert hormonzavarom miatt kényszerültem rá hogy szedjem, bár nem tudom mennyi köze van ahhoz hogy nem tudok lefogyni... Mi lehet a baj?? Esetleg tudnátok ajánlani valami bevállt módszert vagy tablettát akármit ami elősegíti a további fogyást?? Striáim is lettek azzal mit kezdhetnék hogy ne legyenek olyan csúnyák ??? Kérlek segítsetek, hogy mit tehetnék.. Mindenre nyitott vagyok nagyon elszánt vagyok már szeretnék újra egy olyan alakot amit nem kell takargatni nagy kabátokkal😂 !

2017. febr. 16. 08:50
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Mi vagy te orvos vagy diatetikus hogy ennyire biztos vagy ??? Hát nem hinném.. máshova irkálj inkább ..

neked meg köszönöm végre egy értelmes válasz. Igen fel kéne keresnem egy orvost.. akkor azt mondták abba kevés a hormon tartalom de hát nekem ez is elég volt..ki mire hajlamos,sajna:( sokan mondták már hogy ezert nem fogok tudni fogyni meg még azt is hallottam hogy esetleg terhesség után mert az is variálja a hormonokat..de hát még ezt nem tervezem szóval marad az hogy kivizsgáltatom magam.

2017. febr. 16. 10:15
 12/37 anonim ***** válasza:
70%

", hiába működhetnek ezek a diéták másoknak, ha hormon problémád van, akkor neked nem fog. "


A tartos fogyas egyetlen modon lehetseges csak: kevesebb kaloriat kell bevinni mint amennyit felhasznalsz. Ha ez megvan akkor garantaltan fogyni fogsz, ugyanis a szervezet sem a levegobol, sem a napfenybol nem kepes energiat felvenni. Persze az orvosi problemakat ki kell viszgalni, de az nem akadalya a fogyasnak, maximum kifogasnak jo.


Hogy a kaloriadeficitet hogyan ered el, az mar a dieta jellege, abbol sokfele lehet, de hogy kaloriadeficit nelkul nem fogysz, es ha kaloriadeficited van akkor fogysz az teljesen biztos.

2017. febr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
70%

"ki mire hajlamos,sajna:( "


Kifogas kifogas hatan.


Mi tart vissza a kaloriaszamitastol? Egyetlen egy ertelmes magyarazatot adj ra azon kivul hogy nem akarsz a valosaggal szembesulni.

2017. febr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

ne trollkodj utolsó ha lehet, kösz.

Én megemelném a kalóriát az 1200kcal már lehet kevés és belassult az anyagcseréd 1600 alá nem mennék egy ideig és a cmeket is nézném.

2017. febr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Mindeki más..valaki hiába eszi tele magát nem fog hízni.. valaki hiába koplal nem fogy valaki meg könnyen lead 2-4kilót egy hét alatt is... én nem akarok heti 1kiló bőven elég.. de nem mindenki képes rá akarmit is csinál... nem a kifogást keresem... még 10éve pont így fogytam le 10kilót ahogy most csinálom... de miota gyógyszert szedtem ez nem megy... szóval ne próbáld itt bemagyarázni nekem hogy sokat eszek... egyszer már sikerult a gyogyszer előtt milyen fura hogy utána a gyogyszertől híztam meg és azóta nem tudom leadni pedig mindent ugyanugy csinalok mint akkor sőt akkor még tornázni se tornáztam...
2017. febr. 16. 10:29
 16/37 anonim ***** válasza:

"Én megemelném a kalóriát az 1200kcal már lehet kevés"


Az lenne ha valoban annyi lenne...

2017. febr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
A "vibrációs tréner" az nem edzés. A citromos víz és a "fahéjas cucc" nem diéta. 4 kiló mínusz másfél év alatt... na persze. Tömöd magad, nem mozogsz, aztán jössz a nők kilencvenkilenc százalékának a kedvenc mantrájával: A HORMONJAIM. Nem baj, magadat csapod be. Pláne az öndiagnózissal...
2017. febr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

"de nem mindenki képes rá akarmit is csinál..."


De, mindenki kepes ra, csak nem ugyanolyan konnyen.


"még 10éve pont így fogytam le 10kilót ahogy most csinálom"


Oregedtel 10 evet, megvaltozott az anyagcsered, lassabb lett, tobbet probal a szervezeted tarolni, teljesen normalis jelenseg, a tobbseg igy van vele.

2017. febr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Akinek nem volt ilyen problémája az minek osztja itt az észt??? Az anyagcserém teljesen rendben van..és nem azt mondtam hogy citrommal diétázok , hanem higy azt is beiktattam a diéta mellé.. de k*va jó màr nektek hogy 30kilót letudtatok fogyni mert ha már ennyi nagy a szátok akkor gondolom sikerült!!!
2017. febr. 16. 10:38
 20/37 anonim ***** válasza:

Bizony, sikerült. Én vagyok a második válaszoló itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__taplalkozas__842264..

2017. febr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!