Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki fogyókúrázik kb. hány...

Aki fogyókúrázik kb. hány dkg-ot szokott megenni egy étkezére?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, hogy attól függ, miből és mikor, stb..


De elkezdtem egy fogyókúrát ahol elvileg nincs megszanva mennyiségi határ, hanem a "normál étkezés szabályain belül" kell fogyasztani. Ez mit jelent? Mi a normál adag? Mi a fogyókúrás adag?


2010. máj. 9. 11:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Kedves SOTE-n végzett dietetikus!


Köszönöm szépen a hozzászólást. Sajnos akkor hogy hamarabb nem találkzotunk, mert akikhez szakemberekhez eddig fordultam gyógyszereket adtak, és vagy számomra tarthatatlan étrendet (nem fogok csak és kizárólag zöldségeken élni) vagy olyat amitől nemhogy fogytam volna, hanem inkább híztam, és nem ám izomra :) Ezektől a rossz tapasztalatoktól elriadva tettem le a voksom egy olyan nem fogyókúrának hanem életmódváltásnak mondható módszer mellett, amit akár egész életen át lehet tartani.

Gondoltam én laikus, hogy ez jó lesz, mivel láttam rá referenciát. Aki nem tanulta annak nehéz kiválogatni mi

az igazság. Hiszen ezt is csak egy ismeretlen mondja, amazt is meg a századikat is :)


Amennyiben nem esik nehezedre szívesen várom további tanácsaidat, felvilágosításodat, linkeket a témát illetően akár itt, akár az e-mail címemre:

minnie6969@gmail.com


Köszönöm az eddigi válaszokat is!

2010. máj. 10. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!