Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 22 nap alatt 4.5 kilót fogytam...

22 nap alatt 4.5 kilót fogytam egy saját diétával, ez sok/kevés/átlagos? 15F

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, ügyes vagy. :D

22 nap az ugye 3 hét, és a megfelelő fogyás üteme 1 kg/hét. igaz te ezt kicsit túllépted, de ha sok a felesleg rajtad akkor gyorsabban fogysz.


Sportolj sokat, nehogy megereszkedjen a bőröd;)


gratula:)


(nem akarod megosztani a módszered?:D )

2010. máj. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen nagy a túlsúly.

De ez bármilyen túlsúlynál normálisnak mondható szerintem.

2010. máj. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
@ 13: 14 : Nem egy túl szenvedős diéta. Reggeli: müzli, Ebéd: általában natúr hús + saláta, de néha belefér tészta és hasonlók, vacsora: barna kenyér, sonka, zsírszegény sajt, paradicsom. Ha napközben éhes vagyok, akkor puffasztott rizset eszem és sok vizet iszom rá. Ha édeset kívánok akkor eper. Régebben nagyon sok cukros üdítőt és édességet fogyasztottam, most gyakorlatilag semmit. A mozgás felülésezés (amit mostanában elhanyagoltam :S ) + a tesi órák.Kb. két évig rá se mertem állni a mérlegre, most meg olyan boldog vagyok : )
2010. máj. 9. 13:26
 4/7 anonim ***** válasza:
ügyes vagy! :) gratula még1x és csak így tovább :)
2010. máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi
2010. máj. 9. 15:20
 6/7 anonim válasza:
Én dúrván 14 nap alatt fogytam 4-5kilót és nem csinálók hülye diétákat csak normálisan étkezem és mozgok ! mondjuk egy 5-10kiló felesleg van rajtam már csak kb. 5 :)
2010. máj. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ez sem számít nagyon diétának , max tudatos étkezésnek vagy ilyesmi.
2010. máj. 9. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!