Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kondis fickók miért mondják...

A kondis fickók miért mondják mindig hogy rizset meg csirkemellett kell enni az nem hizlal vagy miért?

Figyelt kérdés
2017. febr. 23. 15:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A kondis fickok sem mondjak.


A "rizscsirke" a kondis szlengben egy foetkezest jelol, aminek kiszamoltak a makroit.

2017. febr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az, amit el tudnak maguknak készíteni, unalmas, egyoldalú táplálkozás egyébként, de egy (általában) fiatal férfi nem lesz attól szakács, hogy lejár gyúrni. Egyébként a férjemnek a személyi edzője is csak ennyit tudott összeírni étrendnek, hogy rizs és csirke, szóval tényleg nagyon elterjedt menü.
2017. febr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen ez a leggyakoribb. Viszont aki nem versenyre keszul annak nem kell iylen korlatoltnak lennie. Mert 1 het utan behulyulne tole. Magyarorszagon divat csak ez a rizscsirke zabalas agybafobe mert a itthoni hires edzok ett hajtogattak es ez lett az elfogadott. Arrol nem beszelve hogy elmesz szemelyi edzohoz azt 80%uk felir minden nap rizscsirket meghatarozott etrendnek azt ker 20 ezer ft ot erte...


Makrok legyenek rendben es azt marcsak sajat kreativitas kerdese hogy mibol hogy hozod ossze. Itthon pl a krumplit is szidjak pedig en ugy tudom hogy euban mindenhol mashol siman beillesztik a fott krumplit a fitneszeddzok is. Egyedul itthon kuldenek el a pokolba a hires edzok ha krumplit akarsz enni. Pedig szerintem megfozve tok jo az is.

2017. febr. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha normális fogyókúrát szeretnél, akkor nem kezdesz bele abba, amibe a testépítők. Teljesen más életvitel, más felfogás, a normál életben elviselhetetlen egysíkúság. Szerintem... Aztán más szerint lehet, hogy nem.
2017. febr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!