Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon gusztusom van a csokira...

Nagyon gusztusom van a csokira. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
sziasztok! nagyon gusztusom van a csokira, de nem szeretnem elrontani a dietamat. Ha holnap mondjuk megeszek 1 tábla csokit (semmi mást, csak azt enném egész nap), akkor az felhizlalna? Kis adagokban nem tudok csokit enni.

2017. márc. 5. 20:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi a kiakasztó nyamvadt egy tábla csokiban. Nagyon sokaknak megy percek alatt és igen, van, aki nem tud megállni. Ekkora mennyiségnél ezzel még nincs baj, 1 tábla csoki igazán nem sok, akárhogyan is nézem.

Sokunknak elég 1-2 kocka igazán tömény étcsokiból, de van, amikor az ember tejcsokit akar vagy egyszerűen más fajta. Nekem a csoki már nem gond, de egyes dolgokból sokat eszem, ha már eszem. Ez természetes dolog sok embernél.

2017. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Ez természetes dolog sok embernél."


Nem, ez egy rossz szokás sok embernél.

Egy tábla csoki minimum 500 kalória, akárhogy is vesszük, ezt nehéz egy kiszámolt étrendbe belegyömöszölni. Gyakorlatilag egy nagy étkezés elmegy vele - mondjuk pl. az én súlyommal és étrendemmel. Érdemes megtanulni megállni pár kockánál. Az önkontroll amúgy is hasznos lehet még az életben... :)

2017. márc. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!