Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úgy tudok fogyni, hogyha...

Úgy tudok fogyni, hogyha mindig abonett kekszet meg gyümölcsöket eszek egész nap?

Figyelt kérdés

2017. márc. 6. 07:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én 163 centihez voltam vagy 84, de nem koplalással fogytam... S most sem azzal teszem (persze még mindig sokkal nehezebb vagyok nálad, de az is igaz, hogy eszemben sincs olyan kis súlyra lemenni).


De ha valaki iszonyú sovány akar lenni, akkor sem értem, miért kell cukrot enni. Az izomból fogyáshoz?

2017. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok nagyon❤

De,mindenki máshogy néz ki,ennyi súllyal...

Többen is mondták már,hogy "nézd milyen kövér az a lány"...

És,ezeket rosszul esik hallani😒😞

2017. márc. 9. 23:10
 13/15 anonim ***** válasza:
160 cm, 53 kg. Tényleg borzasztó kövér, szerintem meg se állj olyan 43 kg.-ig, akkor már nem lesz gondod. Igaz, az élettel se.
2017. márc. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Hát igen...

45 kg lenne a cél...

Most mondhatja mindenki azt,hogy akkor 'meghalok' meg minden...

Szeptember elején voltam ugyanilyen magassággal 45kg..

És élek!!!!Még mindig!

2017. márc. 10. 15:32
 15/15 anonim ***** válasza:
Az egyrészt nem egészséges, másrészt, hogy nézel úgy ki? Kint van az összes bordád, nincs segged, nincs csöcsöd. Bár, legtöbbször ezeket hiába magyarázom. Hibás énképed van, annyit csinálj meg, hogy elmész orvoshoz. Utána hátha elfelejted az ilyen hülyeségeket.
2017. márc. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!