Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit javasoltok szoptatos...

Mit javasoltok szoptatos anyukának?

Figyelt kérdés
- nem tudom leadni a gyereket egy percre sem, Kb8kgot szeretnék leadni, húst és halat nem eszem, milyen diétát javasoltok ami még nem befolyásolja a tejképződést. Gondoltam a szobabicajra meg valami hasformáló gyakszira csak nincs ötletem.
2010. máj. 11. 15:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jaj nem fog belehalni a gyerek.. ez is csak kifogás, mert nem akar diétázni. Nem lesz semmi baja a gyereknek, és nem csak anyatej van a világon. Ha fogyni akarsz akkor diéta+ sport. Nem is kellett volna odaírnod hogy szoptatsz, ugyanaz vonatkozik rád mint a többi emberre.
2010. máj. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nincs kizárva a diéta..., mit ajánlotok? csak nem akarom hogy kevesebb tej legyen a gyereknek mert diétázom.
2010. máj. 12. 15:19
 13/14 anonim ***** válasza:

Jó minőségü ételeket. Kevés szénhidrát,fehér kenyeret zárd ki ,sok fehérje ha nem eszel húst ( tojás,túró,zsirszegény sajtok),rengeteg zöldség és gyümölcsök (alacsony cukortartalmúak-banánt is ehetsz,de zat cska délelőtt)

Napi 5-6 kis étkezés. Ez teljesen egészséges,és a tej nem a nassolástól termelődik,meg attól hogy mindent felfalsz amit megkivánsz. Igy kellene egyébként is étkezni,ettől smemi baja nem lesz a babának se a tejednek.

Mellé 3-4 liter ásványviz, és napi félora-40 perc torna,vagy sétáljatok sokat.

Az,hogy nem lehet diétázni szoptatás alatt egy baromság,cska ilyen hülyeségeket nem kellene pl 90 napos,atkins,13 napos csodadiéták,fogyazstószerek..de ezt snekiek nem ajánlom ,nem csak a szoptatós anyukáknak!!

2010. máj. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszaitok
2010. máj. 14. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!