Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kéne fogynom? (kép) A...

Mennyit kéne fogynom? (kép) A barátom szerint le kellene adnom pár kilót.

Figyelt kérdés

[link]


Ki akartam menni nála a teraszra, és azt mondta, fél, hogy leszakad. Először poénra vettem, aztán mondta, nem vicc, és hogy szerinte fogynom kellene, mert "az utóbbi időben elengedtem magam". 55 kiló voltam, mikor összejöttünk, most 62 vagyok (176 centihez). Szerinte nem látom tisztán a testem, se azt, hogy egyre csak hízok... nagyon rosszul érzem magam.



2017. márc. 19. 21:11
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:

Szerintem gyönyörű alakod van, mint nő mondom ezt Neked!

Tornázz, izmosodj, de ne fogyj!!!

2017. márc. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim válasza:
60%
Barátot kellene cserélned!
2017. márc. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
76%

Rúgd ki a pasid! Azonnal.


Bántalmazó kapcsolatban élsz.

Tünetek:

-megjegyzések, amik rombolják az önbizalmad


Menekülj. Most!

2017. márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
kuka mm a barátod..
2017. márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim válasza:
Hogyha lecserélted a barátod szólj nekem, számomra tökéletes vagy. 27F :D
2017. márc. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Nem rossz az alakod, max néhány kilót lehetne fogynod/formásítanod.

A barátod pedig nem a legjobb stílusban közölte nemtetszését...

2017. márc. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Kérdező, meggyőztek a válaszok?
2017. márc. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:

Szia!

Ne fogyjál szerintem, nem lenne szép. Szép az alakod. Én 165 cm és 53 kg vagyok ( reggel 52,6-52,7) . Volt, amikor nagyon ideges voltam, nem sokat ettem és ruhástól a nap végén voltam 53 kg. Megmondom az őszintét, nem tetszettem magamnak. Arcomon pl rögtön meglátszott. Most kismama vagyok, lassan már 18 hetes és örülök , hogy reggel ugyanannyi a súlyom, mint terhesség előtt. Pedig én aztán minden nap mérem magam, ez sem kellene ahogy hallom.

Szóval visszatérve rád, a pasid egy nagy f---kalap, ne engedd, hogy rombolja az önbizalmad. A párom is nagy kritikus , de sosem mondana ilyet nekem. Szoktunk erről a súlytémáról beszélgetni, mert én a gimis éveimben 4 évig nem tudtam lefogyni vmiért, utána életmódot váltottam és 15 kg- t fogytam. Az a baj, hogy egy ilyen beszólás, nagyon bántó tud lenni. Nekem anno egy öregasszony mondta, mekkora fenekem van, amikor gimis voltam. Kis torna nem árt, de nem azért, hogy fogyjál. Én most is szoktam minden nap valamit csinálni: biciklizés, egy kis talajtorna, futópadon séta fél óra ( gyosított). Most nem lehet hasizom gyakorlatot, mert terhes vagyok, de amikor végeztem 1 héten 3 szor, az emésztésem is jobb lett és reggel 52,5 kg voltam. Még azt is hallottam, hogy nem érdemes a tizedeket sem számolni.

A másik meg az, hogy mivel rám 57-kg ra is volt aki mondta, hogy vékony ( apám mondta), akkor neked az eléggé sovány lehetett az 55 kg. Én irigylem az alkatod, mert legalább a melled is csinos. Sajnos én nem mondhatom el magamról ezt, mert amikor a gimiben meghíztam akkor azért volt nagy, most meg hála égnek csökkent a mérete, de nem feszes sajnos. Ha a baba nem fog szopizni majd elmegyünk plasztikai sebészhez. Szóval örülj magadnak, azt mondom és hagyd rá a párodra. Nagyon nagy taplóság volt amit mondott neked.

2017. júl. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Teljesen jó az alakod. Nem kéne fogynod. A barátod fogyatékos. Akinek nem tetszel így, az bzi. A pasidat meg hajtsd el a fszba, bár lehet, hogy hasonló idiótát választanál magadnak legközelebb is, de talán nem...
2017. dec. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!