Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kéne fogynom? (kép) A...

Mennyit kéne fogynom? (kép) A barátom szerint le kellene adnom pár kilót.

Figyelt kérdés

[link]


Ki akartam menni nála a teraszra, és azt mondta, fél, hogy leszakad. Először poénra vettem, aztán mondta, nem vicc, és hogy szerinte fogynom kellene, mert "az utóbbi időben elengedtem magam". 55 kiló voltam, mikor összejöttünk, most 62 vagyok (176 centihez). Szerinte nem látom tisztán a testem, se azt, hogy egyre csak hízok... nagyon rosszul érzem magam.



2017. márc. 19. 21:11
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
67%
Barátod...egy retardált. Teljesen rendbe van a súlyod.
2017. márc. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 Cangooc válasza:
0%
Tölthetnél fel egy képet a baratodrol is. Biztos ott se minden tökéletes. Gyönyörű vagy, nagyon szép alakkal... a helyedbe felvenném a fürdőruhát és dobnám a pasit... ;)
2017. márc. 20. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Szuper barátod van...
2017. márc. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Rendbe van a súlyod, egy kis mozgás kellene inkább. De nem kell ennyire behúznod a hasad, nem jobb ezzel.
2017. márc. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim válasza:
Szerintem hajítsd le az erkélyről ezt a p*cst. 28F
2017. márc. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Olyan 60-80(gondolom) kiló körül kellene leadnod...mármint a barátodat.

Az alakod teljesen jó. Én építenék még egy kis izmot de az sem kötelező.

L

2017. márc. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
18%
Ezt a sok retardáltat... a pasid vékonyabbnak ismert meg, úgy tetszettél meg neki, így aztán nyílván látja, ha híztál... és szerintem teljesen elfogadható, ha ezt szóváteszi és nem akarja, hogy tovább hízz... azokkal értek egyet, akik szerint sportolni, formásodni kellene... mivel a vallaid csak úgy lógnak, a hasad beesett, a lábaid meg csak úgy vannak, de se nem szépek, se nem csúnyák... valószínűleg a feneked is lapos... súlyzós vagy legalább saját súlyos edzés, megfelelő táplálkozás és istennő is lehet belőled.
2017. márc. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
0%

Nem érted kimondottan egyet a barátod stílusával,viszont azzal igen,hogy elmondja,hogy őt ez zavarja...jobb lenne ha hazudna? "úgy szeretlek kicsim ahogy vagy"...ugyan már :D

Megértem,hogy rosszul esik és zavar téged,ha ez neked sok akkor keress egy olyan pasit (biztos találnál) akinek így is tetszel vagy aki azt mondja amit hallani szeretnél.

Egyébként szerintem nincs probléma az alakoddal,de egy srácnak akinek mondjuk a vékony lányok az esetei annak biztos sok vagy.

2017. márc. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
16%
A pasid stílusa bunkò. Viszont érthető amit mond, ugyanis vekonyan szeretett belèd, ès te hìztal, azèrt az làtszik is, ezèrt szóvà tette. Csak bunkòn.
2017. márc. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

176 cm-hez nekem a legalacsonyabb súlyom volt 62 kg és azt nem tudtam tartani, mert már szédültem. Szerintem tökéletes alakod van, ha mindenképp javítani akarsz,m akkor izmosodj egy kicsit. Több sport sose árt egy nőnek.

Egy dolog lenne, ami aggasztana, hogyha hirtelen, néhány hónap alatt híztál 10 kg-t. Akkor állj meg itt és figyelj kicsit az étkezésedre, hogy ne legyen ilyen hirtelen ingadozás.

2017. márc. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!