Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogynom kéne! Szeretnék...

Fogynom kéne! Szeretnék leadni 10 kg-ot. Annyi féle diéta létezik, hogy fogalmam sincs melyiket kezdjem? 160cm/74 kg 25/L

Figyelt kérdés

Nem szeretném méregetni hogy miből hány dkg-ot ehetek,így sem egyszerű ez az egész diéta téma...(Tudom ez csak a kezdet,kb. egy hete teljes kiőrlésű kenyeret eszem,sok vizet iszom,nem nassolok,eszek salátát,gyümölcsöt,zöldséget.Tudom nem 2 hét alatt fog lemenni a sok felesleg.)

Ha valaki próbálkozott már egyszerűnek mondható de hatásos diétával,ami nem jojó,kérem írja meg.Plusz azt is hogy mennyit kell mozognom,milyen fajta mozgást végezzek?Okoskodók kíméljenek.



2017. márc. 22. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Pedig amíg nem tudod miből, mennyit eszel, addig nem lesz sikeres a fogyás.Mérni kell nincs mese.Persze egy idő után megy szemre is,de ahhoz már rutin kell.
2017. márc. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Pedig mèrni kell. Ha nem akarod, a női magazinok sza*t sem èrő kamu diètàinàl kötsz ki.
2017. márc. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
No cukor no tészta,péksüti
2017. márc. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nincsen semmiféle csodadiéta, sajnos csak úgy lehet eredményesen fogyni anélkül, hogy az izmaidat égetnéd el zsir helyett és még szarabbul néznél ki, ha számolod a napi kalóriákat, makrotápanyagokat.. És persze sport. [link]
2017. márc. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd én 26 évesen jöttem rá,hogy tényleg nincs más,számolni kell, úgyhogy még van egy éves,hogy jobb belátásra térj :)

Addig én is kipróbáltam minden sz@rt,és ha nem számolsz akkor az összes diéta egy nagy lutri. Vagy véletlen kalóriadeficitbe kerülsz egy időre és fogysz vagy éppen túlléped és stagnálsz vagy hízol.

Hidd el,hogy a számolás hihetetlen módon megkönnyíti a fogyást és nyugodt lelkiismerettel tudsz enni bármit mert tudod,hogy mikor léped túl a keretet.

A lisztet cseréld le zablisztre,a napraforgóolajat kókuszzsírra,olívaolajra, egyél húsok közül 80%-ban csirkét/halat,köretnek kuszkuszt,bulgurt,jázmin/basmati ríszt, édesburgonyát és természetesen zöldséget.

2017. márc. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2017. márc. 23. 11:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell számolni, csak kalóriadeficitben kell enni. Amihez sokaknak érdemes számolni.

Az elején nem számoltam s fogytam tizensok kilót. Évek óta számolok (csak számolok s igyekszem betartani a keretet, de ha éhes vagyok, eszem, keret ide vagy oda), azóta semmi, mert számolva sem tudok keveset enni, viszont számolás nélkül is jóllaktam annyival, amennyivel fogytam, amíg kövér voltam. Nekem egy életmódváltás segített, ami sokkal laktatóbb, mint a korábbi étrendem. Sokan teljesen lefogynak egy megfelelő váltással.


Számolni borzalmas, ha engem kérdezel, rutinosan is. Attól még tanulságos egy ideig s bizonyos embereknek elkerülhetetlen (optimális szálkásítás/tömegelés testépítés mellett s ugye egyeseknél a fogyáskor eleve kell, legalábbis az utolsó kilóknál).


Ne diétákat keress, hanem válts egy neked megfelelő, tartható életmódra. Amiben persze legyen elég mozgás.

2017. márc. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!