Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik ilyen? Mégis miért...

Létezik ilyen? Mégis miért történt?

Figyelt kérdés
Három hete mértem meg magam nap közben. 56,5 kg voltam. Azóta nagyjából minden nap edzem. Kardió, erősítés, állandó izomláz. Most reggel ráálltam a mérlegre. 58,5. Ez mégis hogy van? Mi történt? Miért nem fogytam? Hogy hízhattam? Nem hiszem el. 16/l 166 cm

2016. júl. 31. 09:53
1 2
 1/15 Nagy László Miklós válasza:
83%
A folyadék mennyiség ingadozása jelentheti, akár 3 kg. - különbséget is tapasztalhatsz egy-egy napon. A tartós fogyás vagy hízás mértékét biztosan 3-4 heti folyamatos méréssel lehet megállapítani. Ne felejtsd el, hogy a nyári meleg miatt ami folyadékot megiszol, az több mint téli időszakban. 1 liter folyadék kb. 1 kg- súlynak felel meg.
2016. júl. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Most ezzel hogy is akartál segíteni?
2016. júl. 31. 10:24
 3/15 vfrtom ***** válasza:
50%
Az edzéssel, ha rendesen csinálod, akkor növeled az izomtömeget, több izom több vizet köt meg. Tehát a fogyás nem azt jelenti a te esetedben, hogy súlyt vesztesz, hanem a meglévö tartalékaidból izmot építesz, és ez növekedéshez vezet.
2016. júl. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom hányadik ilyen kérdés ez már itt és fogalmam sincs mennyi ember mondta már el ezt előttem, de ilyen kis külnbség kialakul egy-egy nagydolog, meg a folyadék mennyiségének ingadozása miatt is. Három hetes periódust felesleges mérvadónak tekinteni.

Legfőképpen azért, mert sikeres fogyókúra nem létezik, maximum életmódváltás.

2016. júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor most nagy valószínűséggel izomnövekedés történt. Mondjuk tényleg feszesebb lett a hasam meg a fenekem is. Két kiló izom+víz ilyen hamar feljött? És akkor ebből már nem is fog lemenni?
2016. júl. 31. 11:01
 6/15 anonim ***** válasza:
És ha nem megy le akkor mi van. Formàsabb, feszesebb leszel, nem egy csontos izé.
2016. júl. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Itt van egy link,


a képen ugyanaz a nö van három különbözö súllyal, érdemes megnézni, hoyg mennyire nem a kilók számítanak:


[link]

2016. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Oké, hogy nem a mérleg által kidobott szám az elsődleges, mérvadó. De a combom bősége is nőtt több mint 2 centivel. a derekamat már nem is merem lemérni. Pedig azt hittem, hogy fogytam.
2016. júl. 31. 14:48
 9/15 anonim ***** válasza:
Az edzés hatására több glikogént (szénhidrátot)szívtak be az izmaid, ez pedig vizet kötött meg, ettől feszesebb lehetsz. 3 hét alatt 2 kiló izmot férfiként kalória pluszba szteroidok szedése mellett se nagyon lehet felszedni,nem hogy nőként diétába(és gondolom konditerembe se jársz súlyzós edzést csinálni) szóval el kell keserítselek az nem izom.
2016. júl. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A másik lehetőség, hog túl sokat eszel kalóriába és tényleg híztál.
2016. júl. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!