Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nincs motivációm a fogyáshoz....

Nincs motivációm a fogyáshoz. Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben elég sokat híztam. Ideje lenne már tenni valamit ellene. De nincs kedvem mozogni, enni pedig szeretek. Ti mit tennétek ilyenkor?

2017. márc. 26. 20:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

nagyjából úgy,ahogy az előző írta:


-cukor elhagyása (inkább méz, vagy vmi természetes édesítő,ha mindenképp kell)

- kevesebb adalékanyag

- lisztes dolgok, és egyáltalán minden szénhidrátos kaja csökkentése. ha mégis kell, akkor részesítsd előnyben a lassú felszívódású szénhidrátokat

- italnak csak víz, vagy sima tea, kv.

- sok zöldség (és kevés gyümölcs), olajos magvak, tojás, jó minőségű húsok

- a müzlik nem diétásak, főleg a cukrozott, ízesített fajták


mozogni mindenki szeret, csak sokan nem találják meg, milyen mozgásforma való nekik. Először csak próbálgasd otthon: milyen mozdulat esik jól? mi érdekel?

egy idő után a mozgás élmény lehet, mert boldogsághormont szabadít fel, és csökkenti a stresszt (ráadásul ez biológia, automatikus, mindenképp hat,akkor is, ha nem hiszed) Szerintem már pusztán ezért is megéri. Főleg ha rohangálós, stresszes napjaid vannak. Istenien lehet utána aludni, nyugisan, kellemesen elfáradva. (vagy kiütve :D)

2017. márc. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én mindig azt csináltam, ha feljött pár kiló, hogy kiraktam magam elé képeket olyan lányokról, akiknek pont olyan alakja volt, amit én is szerettem volna. Amikor ezt megláttam, akkor mindig elment a kedvem a felesleges eszegetésről és inkább nekiálltam mozogni.


Ez az én módszerem, próbáld ki, hátha neked is hatásos.

2017. márc. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát akkor keress valami motivációt. Hülyén hangzik, de tényleg nem tudok mást tanácsolni. Ha nincs belső motivációd, akkor úgyis csak szenvedés lesz a mozgás, és valószínűleg nem is fogod tartósan csinálni. Mi így kívülről nem tudunk motiválni.

Egyébként sztem a sport önmagában jó buli, nagyon motiváló tud lenni, csak olyat kell választani, amit szeretsz. Aminél alig várod, hogy csinálhasd!

2017. márc. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vannak ruháim amiket olcsón vettem de nagyon tetszenek, viszont nem férek beléjük. Ez is egy motiváció esetleg.


Ja igen, meg nemrég kaptam egy képet magamról és borzalmasan nézek ki rajta, inkább ez volt ami visszatérített a rendes étkezésre.

2017. márc. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!