Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek (genetikailag)...

Szerintetek (genetikailag) hizasra hajlamos vagyok? Ezt honnan lehet tudni?

Figyelt kérdés

Mindig szoktam enni rendesen.

-Reggelire peksutemenyeket pl.sutit (kekszet),beiglit,turos batyut vagy teljes kiorlesu kenyeret.

Nem szoktam sportolni. Iskolaban max. tesi orakon (de az igazabol semmi,amit ott csinalunk)

Nem szoktam enni chipset meg ilyeneket en a sutikert meg a csokikert vagyok oda.

Volt olyan hogy 1 nap 1 tabla Milka csokit befaltam. De most mar nem...

Mostanaban max. 4 kockat eszem/nap.

Sutit es csokit minden nap eszem.

-Ebedre rendesen eszem.

-Ebed utan mindig 2-3 gyumolcsot eszem (persze ha kicsi gyumolcsrol van szo pl.sargabarck abbol megeszek 6-7 darabot is)

-Es utana egy vagy ketto darab teljes kiorlesu kenyeret eszem 6 orakor vacsorara.

Hajlamos vagyok hizasra? Elobb-utobb meglatszik rajtam a sok csoki es suti?

14L 48kg/155 cm



2017. ápr. 22. 10:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

nem vagy hízasra hajlamos.ennek már latszania kellett volna.

én az vagyok.ha rendesen eszek, regg ebed vacs.normál kajakat, heti 5-6 kg fel jön.

igy nekem neznem kell folyamatosan h mit eszek :(

2017. ápr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%

Nincs olyan, hogy valaki örökli a hízásra való hajlamot, maximum rossz táplálkozási szokásokat lehet örölni.


Viszont amit te művelsz magaddal, az katasztrófa. Lehet, hogy még nem vagy elhízott, de ami késik, nem múlik. + Ennyi cukorral belépőd van a cukorbetegek közé, és akkor viszont örökre búcsút mondhatsz az édességnek.


A szüleid ezt nem látják? Vagy ennyire nem érdekli őket? Ezt sose értettem.

2017. ápr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok vacakot eszel. Ezzel azért vigyázz, mert most kamasz vagy, és a szervezeted ledolgozza, de ha a kamaszkornak vége és a szervezeted leáll a fejlődéssel, növekedéssel, hirtelen nem tud majd a többletkalóriával mit csinálni és hirtelen meghízol. Ráadásul minél idősebb vagy, annál nehezebben mozdulnak a plusz kilók.


Még most szoktasd hozzá magad egy egészségesebb étrendhez, ha jót akarsz magadnak.

2017. ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Szuleim azt akarjak h hizzak es ezert nem erdekli oket. (Persze en nem akarom h meghizzak,tartani szeretnem a sulyom)

De mar kicsi korom ota,miota eszemet tudom eszem edesseget minden nap. xD

2017. ápr. 22. 10:55
 5/14 anonim ***** válasza:
Persze, az lehet, hogy pár kiló elfér rajtad, de ezzel az étrenddel nem pár kilót fogsz felszedni, hanem harmincat :) Hízni okosan is lehet, minőségi ételekkel. Ha olyan fontos, akkor dietetikus állít neked össze egészséges étrendet, és akkor 20 évesen nem leszel hopp! 70 kiló.
2017. ápr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ennyire sok a vacak kaja amit beviszek minden nap?

(4 kocka csoki vagy hosszba 5 cm beigli?)

De a turos batyu ill. a sajtos pogacsa mehet reggelire,nem? <--Ezek normalis kajak

2017. ápr. 22. 11:00
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A péksütik üres kalóriát tartalmaznak és sok cukrot. Nem sportolsz. Csokizol. Azt írod, mindennap sütizel, csokizol. Jó, talán nem fogsz ilyen extrém módon meghízni, ahogy írtam, de nagyot fogsz nézni, az biztos :)
2017. ápr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Nem, nem normálisak :D túrós batyuba kb annyi túró van amennyit beleképzelsz, sajtos pogi pedig finom dolog de ezzel kifújt a pozitív oldala :)

Egyél zabpelyhet helyettük, de még a müzli is jobb ezeknél.

2017. ápr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
23%

Ha mindenkinek csak ennyi baja lenne, hogy sütike vagy kolbászka....

Add oda a csóriknak, nem lesz gondod az elhízással.

2017. ápr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szóval akkor napi egy péksüti reggelire esetleg vacsorára nem fér bele???

+ napi egy süti?


Most még nem látszódik rajtam,de később megfog? :O :/

2017. ápr. 22. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!