Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vélemény erről az étrendről?

Vélemény erről az étrendről?

Figyelt kérdés

Szeretnék lefogyni 10-15kg-t, és nagyjából tisztába is vagyok a dolgokkal, hogy mit hogyan kellene. Viszont itthon élek a szüleimmel, tehát nem mindig ehetek azt, amit épp akarok. Egy napi étrendem:

Reggeli- 2 szelet teljes kiörlésű toast kenyér(vagy 3db pufirizs) mogyoróvajjal + valamilyen gyümölcs, ha van hozzá kedvem

Tizórai: Gyümölcs (általába banán)+alacsonyabb kalóriatartalmú müzliszelet.

Ebéd-2-3 tojásból tojásrántotta zöldségekkel (vagy ha belefér akkor az, amit anyu főzött)

Uzsonna-nem mindig, de ha éhes vagyok akkor gyümölcs

Vacsora-Zöldségleves tészta nélkül


Az a tervem, hogy egy ideig (1-2 hónap) nem számolom a kalóriákat, mert eddig a nasizásokból, és az egészségtelen dolgokból vittem be rengeteg kalóriát. Remélhetőleg igy is letudok fogyni :)

160cm/64kg

16/l



2017. máj. 2. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Ami nagyon szurja a szemem az a mogyoróvaj ...

Bár az is benne van hogy reggeli az valamivel gazdagabb legyen mint a többi rakj egy rántottát reggelire persze nem minden reggelre...

És főttkajat ebédre mert a tojás az nem ebéd..

Egy rizset egy édesburonyát te is el tudsz készíteni valamiféle hússal nem kell sok zsiradekkal akár több napi adagot egyszerre a gyümölcsök azok szuperek... Esetleg a salátát is gyakrabban fogyaszthatod de magában a diéta nem fog sokat érni próbálj meg melette egy kicsit edzeni ne félj kimenni a futopalyara Sok sikert.. ;)

2017. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vega vagy? Ha nem, akkor a tojás mellé egyél nyugodtan egy kis sonkát. Ez az étrend nagyon egyoldalú, hosszú távon tarthatatlan. Bár, ha az ebédek változatosabbak pl megeszed azt is amit anyukád főz, akkor nem annyira rossz.
2017. máj. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hülye vagyok hozzá, de a banán diéta alatt nem tiltólistás? vagy teljesen félreinformáltam magam? :D
2017. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Több fehérje kellene. A tojás teljesen jó ebédre, de vagy több tojásból legyen a rántotta, de mélg inkább máskor is egyél valamirevaló fehérjét. Csupa szénhidrát szénhidráttal.


Csak mert adott a főtt étel, még nem kell cukros kenyeret reggelizned. Ne érts félre, lehet fogyni úgy is... De valamikor be kéne vinned a szükséges tápanyagokat...


#3: Diéta kérdése, mi fér bele. Nekem a banán még ketogén diétába is fér, mert azt akarom, hogy férjen. Nyilván a mennyisége pici. Szénhidrátdús étrendbe lazán férhet több is.

2017. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mogyoróvaj vagy mogyorókrém? Nagyon nem mindegy.
2017. máj. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!