Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy olyan a...

Varga Lilla 2000 kérdése:

Lehetséges hogy olyan a testalkatom, hogy nem tudok egy bizonyos súly alá fogyni?

Figyelt kérdés
55 kg vagyok 2-3 eve folyamatosan de szeretnek 48-50 kg lenni, egyszer ertem el az 52 kgot de akkor se fogyassal, hanem tulzott idegeskedessel es stresszel. Legetseges hogy a csontozatom miatt nem tudok lefogyni nagyon?

2017. máj. 3. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Lehetséges, ha 210 cm magas vagy.
2017. máj. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bárki le tud szálkásítani megfelelő elszántsággal, kivéve esetleg pár extrém furcsa betegségben szenvedőt. Hogy jön ide a csontváz egypár kilója? Semmi köze a hájhoz.


Hány centi vagy s miért akarsz 50 kiló alatt lenni? A kinézet legyen a célod, nem a konkrét kiló.

2017. máj. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hány centihez akarsz ennyi lenni? Nem mindegy, mert 170 centinél teljesen érthető, 150-nél pedig a diétáddal vagy az anyagcseréddel van baj. A csontozat nem befolyásolja a súlyt (legalábbis nem számottevő mértékben fogyónál), de a csatlakozó testalkat igen.


Egyébként második válaszolót annyiban módosítanám, abszolút saját vélemény alapján, hogy igen, bárki le tud szálkásítani egy bizonyos fokig, csak nagyon nem mindegy, hogy milyen áron tudja elérni és megtartani.


Hozok egy saját példát: meg tudom közelíteni a BMI normál tartományom alsó határát, de nem tudom megtartani a szellemi teljesítményem és hangulatom jelentős hanyatlása nélkül. Akkor pedig inkább belövöm a középtartományt, és tartom kényelmesen, egészségesen azt. Pedig vékonyabban jobban nézek ki, de egyszerűen nem tudom fenntartani hosszabb távon.

2017. máj. 4. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fejedbe van a baj.
2017. máj. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van olyan súly, ami alá már nem szívesen megy le, mert egyrészt rosszul érzi úgy magát, hiába tartaná csinosnak esetleg, de a teste mást akar. Másrészt már túl szigorú életmódot igényel, túl sok megszorítást igényel. Felesleges idáig elmenni, ha amúgy normál súlyú és csinos vagy, ami 55 kg-val elég valószínű. Pl ha nem egésznap a testeddel foglalkozol, mint egy fitnesz versenyző, akkor sose leszel olyan, mert munkába kell menni, gyereket nevelni, intézkedni. Ebbe nem fér bele egy hivatásos sportoló napi tevékenysége. Ha csak nem eszel, abból viszont sose lesz olyan alak, mint egy sportolóé, vagy modellé.

Pesze ez ne gátoljon meg abban, hogy a valóban felesleges kilókat leadjad, de esetedben ez akkor lehet, ha jóval 160 cm alatti vagy.

2017. máj. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Uhh koszonom a valaszokat egyebkent 160 cm vagyok szoval nem tul magas😅
2017. máj. 5. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!