Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak ez ellen?

Mit csináljak ez ellen?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, iskolába járok, szeretnék lefogyni minimum 10 kilót. Csak az a baj, hogy iskola után mindig nagyon éhes vagyok, és nagyon megkívánom az édességet. Viszont hétvégén eszembe se jut édességre nézni. De így, hogy a 7 napból csak 2 napig tartom a diétám, nagyon lassan fogyok. Mit csináljak, hogy hétköznapokon ne jöjjön rám a "falási roham"? (sportolok, heti 3-4x)

2017. máj. 6. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Vedd ra magad, a cel erdekeben! En ha pl edeset kivanok csinalok egy gyumolcsturmixot vagy egy chia pudingot.
2017. máj. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor ilyen édességkívánós időszakban vagyok (menstruáció pl), akkor gyümölcsöt eszek. Egy barack vagy banán simán belefér. Vagy iszok egy tejeskávét, édesítővel. Egyébként, ha alapból jól eszel, akkor azért egy délutáni csoki nem a világvége a fogyózás elején.
2017. máj. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A lassú fogyás se rossz, de azért az nem teljesen normális, hogy nem bírod édesség nélkül. De nem akarok hipokrita lenni, én is édességeket eszem, nem keveset, fogyáskor is. Nem kavar be, beleszámolod, illetve a diétádnak megfelelőt használsz. Rengetegféle édesség van, némelyik még extrém kalóriaszegény is, bár persze nem ez a tipikus. De kalória úgyis kell egy csomó, miért ne menne valami tápanyagdús, jóféle édességből egy része? Én tojás alapúakat használok, de akinek belefér annyi cukor s a gyümölcs édessségnek számít, annak az is OK, vagy fehérjeporos palacsinta vagy kinek mi.

Nem kell, hogy akadályozzon a fogyásban az édességevés...


Aztán persze megteheted, hogy megállod és kész. Enni persze kell, természetes, hogy megéhezel, egyél valami tartalmas, laktató ételt, ha hazamész. Ha túlságosan kiéhezel addigra, akkor az iskolában kellene jobban enned.

2017. máj. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit és mennyit eszel a suliban, hogy ennyire megéhezel? Nagy valószínűséggel ott van a probléma.
2017. máj. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2 közepes méretű szendvicset. Nem vagyok eléhezve, csak nagyon kívánom az édességet.
2017. máj. 6. 15:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Reggelizel is? Meddig vagy bent?
2017. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen.

3-4-ig.

2017. máj. 6. 19:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor a két közepes méretű szendvics nem túl sok, hiszen tízórai és ebéd is. Amikor végzel, az már uzsonnaidő.
2017. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!