Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csinálja valaki a l******t...

Csinálja valaki a l******t diéta pro étrendet? Szeretnék belefogni de mindig zabálás lesz belőle, nem tudom tartani meg nem tudok csak rizst és csirkét és salátát enni.

Figyelt kérdés

Egy barátnőm szeretne belekezdeni mert ingyenes és állítólag szakember állította össze és egyáltalán nem koplalós meg nem veszélyes, mégis nagyon durván fogynak vele az emberek (akit érdekel adok linket priviben de itt nem akarok reklámozni).


Nagyon szeretném megpróbálni de már próbáltam tényleg mindent, 90naposat, egy fitnesz versenyző diétáját meg csinált nekem egy nagyon híres edző étrendet (1000 kcal) és soha nem tudtam betartani :( Van itt olyan akinek van vele tapasztalata? Nem akarok még egy bukást.



2017. máj. 6. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Válts egy rendes életmódra, ne egészségtelen s koplalós diétákba fogj, amik túl szigorúak ahhoz, hogy be tudd tartani (ami jó, ne is sokkold a tested ilyenekkel).

Nagyon durva fogyás egészségesen nincs, ez nem mágia, egy jó életmóddal megfelelő kalóriadeficitben fogyhatsz akár heti fél-1 kilót is, nagyon kövéren többet, ennyi. A durva fogyáshoz amúgyis extrém sok mozgás kell, hisz máshogy nem jön ki a kalóriadeficit...


A legjobb, ha testreszabott diétád van, nem mindenkinek ugyanaz a jó,tartható, energiát adó.


Nem tudom, miért jöttök mindig a rizzsel, csirkével, salátával, én ebből egyiket sem eszem (nyers zöldséget igen, de nem salátának). Annyi más dolog van s bármivel lehet fogyni. Nyilván azért egészséges s laktató stílusban érdemes diétázni.


1000 kcalt normális ember nem tart be, mert az koplalás.

Egyél 1200-1500 kcalt, mozgás vagy nagyobb testtömeg mellett többet. Ha kevesled a deficited, eddz többet.

2017. máj. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ebben a csoportban benn vagyok csak olyan nehéz elhinnem meg félek nem is tudom azt megenni amit a képeken láttam, egyszerűen nem hiszem el h lehet így is fogyni :( Amikor sikerül betartani az 1000 kcal-t mennek nagyon a kilók de mindig elb**zom
2017. máj. 6. 12:13
 3/6 A kérdező kommentje:
Igyekszem átprogramozni magam, köszönöm a válaszod. A zöld kéz ment mindenkinek.
2017. máj. 6. 12:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kizártnak tartom, hogy a tiltes diéta 1000 kcal-os lenne. Olvass utána a rögzített fájlokban, ha a csoport tagja vagy. 1400 körüliek szoktak lenni náluk a diéták.
2017. máj. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az elozőnek,1400-1500 korul vannak és az FF2 dietai nagyon jók!
2017. máj. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor belevágok aztán meglátjuk... Remélem most sikerülni fog :)
2017. máj. 8. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!