Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a water fastingről?

Mit gondoltok a water fastingről?

Figyelt kérdés
A napokban lattam az interneten, hogy rengetegen megcsinaltak "meregtelenites" illetve "fogyokura" cimszo alatt. A lényege, hogy 10 illetve 30 napos dologrol van szo amelyben csak vizet (mindenfele formajaban) lehet csak inni. Nem veszelyes ez? Rengeteg cikket elolvastam ahol azt irtak, hogy 10-12 napot bir a szervezet tapanyag nelkul. Csak viz 30 napig? Azert ez beteg, nem?

2017. máj. 8. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Helyesen latod. Beteg, ertemetlen, hatastalan es egeszsegtelen.
2017. máj. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

De, teljesen beteg.


Én már az egy napos vízböjtöt is túlkapásnak érzem, de mondjuk egy edzés és munkamentes napon beleférhet, ha valaki erre vágyik. De érdemben sem fogyni, sem méregtelenedni nem fog tőle (utóbbit a máj és a vese köszöni szépen, megoldja minden nap).

2017. máj. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!