Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az étrendről?

Figyelt kérdés

8:30-chia puding (csak chia mag+tej),1banán

10:30-3kivi

12:30-zöldségleves(csak zöldség,víz,egy csipet só),saláta (ebben volt:jégsaláta,retek,olivabogyó,paradicsom,sajt)+főtt krumpli(kb 1-2darab)

15:00-egy natur joghurt fagyasztott erdei gyümölcsökkel

16:30 tükörtojás (2), saláta (ugyanolyan mint az ebédnél)

19:30 egy körte,maroknyi dió


Nem ez van minden nap,ez csak a mai napi etkezésem volt.Lehet hogy így soknak tűnik,de eddig rettentő sokat ettem,kb egész nap sak ettem és ezért fokozatosan próbálok átállni egy egészségesebb életmódra.

+bicikliztem átlagos tempóban,emelkedőkkel 40percet (rettentően leizzadtam :D) és még csináltam egyszerűbb gyakorlatokat 10 percig (hasprés,gugolás meg ilyesmik)

13/L


2017. máj. 14. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Ez egyáltalán nem sok, pláne nem egy fejlődő szervezet számára. Jónak tűnik, viszont a fehérje szerintem kicsit kevés. Egy pici husi mehet ebédhez is. :) Egyébként ügyes vagy, jól összeállított étrend.
2017. máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. máj. 14. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kevés kalória és nagyon kevés fehérje. Az ételek maguk teljesen jók, de még ebédre sem eszel szinte semmit. Amúgy a zöldségleves az én zsíros étkezésemben is alig hoz valami zsírt, felesleges kihagyni (bár egyes zöldségek annyira finomak főve még anélkül is, hogy nem gondolom, hogy feltétlenül rosszat eszel).

Egy kicsit paranoidnak tűnik az étrended, nem vészesen, de tényleg egyél valami jó fehérjeforrást is ebédre.

2017. máj. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ebéd nekem is soványnak tűnik kicsit.


Hús, hal, tojás mehetne oda is!

2017. máj. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kevésnek tűnik. Ha máshogy nem is, legalább a levesbe tegyél husidarabokat.
2017. máj. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!