Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 1x csalonap árt a fogyókú...

Heti 1x csalonap árt a fogyókúrának?

Figyelt kérdés
Aznap èrtem azt hogy kenyerfelek sutemenyek zsiros etelek stb.Lelassitja a fogyokurat vagy meg jot is tesz neki? Egy egy nap betudok zabalni de utanna buntudatom van.Tobbi nap tartom a dietat ugyan ugy
2017. máj. 16. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:

A fogyókúrádnak jót semmiképpen nem tesz, maximum a lelkednek. Ha ez segít abban, hogy a hét többi napján kitarts az egészséges életmód mellett és úgy látod, hogy nem akadályoz jelentősen a célod elérésében, akkor csináld nyugodtan. Viszont azért ott sem árt odafigyelni és nem mindent nyakra főre összezabálni, mert egy nap alatt is tönkre lehet tenni egy hét eredményét.

Szóval én inkább azt javaslom, hogy akkor se egész nap zabálj félre, maximum egy étkezés alkalmával.

2017. máj. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
6 napja tartom az 1200kcl-os dietat de ma megettem 3000kcl-t akkor tonkretettem a 6 nap kemeny edzes es dietat?
2017. máj. 16. 19:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Figyi ugy is lehet hogy keretem belul maradsz es eszel valami "nemtul egeszsegeset" en pl.ma virsli tojassalit ettem (600kcal) es a nap tobbi reszeben kicsit kevesebbet ettem mert tudtam h ennek bele kell fernie.Siman betehetsz napi egy "rossz" kajat is az etrendbe.
2017. máj. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Számold ki az átlag deficitedet, ha marad a kemény napokból, akkor nyilván nem tetted tönkre, max. csökkentetted, de ugye ez nem ilyen egyszerű. Sokaknak segít egy-egy erősebb nap, anyagcserét gyorsít, kitartáshoz jó (az első hozzászólóval tökéletesen egyetértek).

Személy szerint az erősebb napjaimat inkább súlytartónak szeretem, teljesen felesleges túlennem magam, jó étrenddel a súlytartó szinten is alaposan jóllakom. De 6 1200-as nap után bizonyára én is elszállnék, pláne mozgás mellett... De nem éheztetem magam ki, inkább egyenletesen eszem valamivel többet. De kinek hogy passzol. S életmódot váltottam, nem eszem cukrokat heti sehányszor sem, nekem így könnyebb.

2017. máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csalás nem árt, még a versenyzők is csalnak néha. azonban lehetőleg ne csalóNAP legyen, hanem csalóÉTKEZÉS! 1 étkezésnél csalj, az nem kavar be!
2017. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Csilla3333 válasza:

Ha van egy jó fogyókúrád, akkor nem kell csalónap.

A fogyáshoz valójában nem fogyókúra kell, hanem tudatos étkezés és mozgás, teljes életmód változtatás.

Egyébként az egészséges életvitelbe beletartozik minden táplálék. Szó szerint minden: csoki, szénhidrát (ami egyébként elengedhetetlen az agynak, hogy normálisan működjön), zsír, cukor (ami az izmok fejlődéséhez kell)....stb.

Ha bűntudatod van, bármi miatt is, ami a diétáddal kapcsolatos, akkor nem lesz hatásos. Azért "zabálsz be", mert az alapvető alapanyagok hiányoznak a szervezetednek.(egy dietetikus)

2017. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!