Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a testsúlyomról?

Mit gondoltok a testsúlyomról?

Figyelt kérdés
173 cm vagyok, 70 kg. Éppen diétázom, januárban kezdtem, 83 kg-ról. Úgy gondoltam, hogy 65-63 kg-ig megyek, mit gondoltok? Alapvetően nehéz a csontozatom, hetente 6x sportolok, 4x edzésszerűen, amúgy minden nap tornázok. Szerintetek megfelelő a testsúlyom a magasságomhoz most? :) 15/l

2017. máj. 17. 18:28
 1/6 anonim válasza:
100%
Én azt hallottam ilyen Rubint Réka kaliberű emberektől hogy a magasságodból kivonsz 100-at akkor megkapod az egészséges testsúlyod bár szerintem nem így van de gondoltam leírom :D
2017. máj. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Szia!:)

Először is gratulálok az eddigi fogyásodhoz!!

Én ugyanekkora magassággal 75 kilóról indultam és jelenleg 64 vagyok. Ha csak magamra gondolok kövér már biztosan nem vagy!:) de sajnos mivel nem tudjuk hogy ebből a 70 kilóból mennyi az izom és a zsír így összképet mégsem tudok alkotni. Én csak további sok sikert kívánok hogy elérd a célod!! Én még jelenleg is próbálok megszabadulni a fránya 4 kilómtól. Voltam már 60 kg, és akkor volt a leges legcsinosabb, akkor éreztem magam a legjobban:)

Ne hagyd abba folytasd a sportolást, és még legalább ennyi kitartást mint amennyi eddig is volt!

2017. máj. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Alapvetően azt kéne, hogy belenézz a tükörbe és elégedett legyél úgy, hogy nem remeg a háj a combodon, hasadon, nem pufi az arcod. Mivel nem ismerünk, így látatlanban erre, hogy most a 65 vagy a 63 vagy a 60 kiló áll jól neked, nem lehet mit mondani. Függ attól is, hogy mekkorák a melleid, milyen a genetikád, értem ezalatt, hogy én ha megfeszülök, se tudok vékony comokat csinálni magamnak, mert amint feljön 1-2 kiló, az nekem combra megy. Világéletemben "erősebb" voltam ott, pedig majd 6 kilót fogytam egy évvel ezwlőtthöz képest. Szóval ilyen semmel nézve nekem az 58 kiló pont jó a 169 centis magasságomhoz, elégedett vagyok vele. Nézz a tükörbe és próbáld reálisan megítélni magad. 65 kilóig még egész nyugodtan lemehetsz, kitartást hozzá!
2017. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A 63-65 jól hangzik, de ahogy már más is írta, az nem így működik, hogy pontosan megadjuk a magassághoz az ideális testsúlyt. A testzsírszázalékod legyen jó, nézz ki jól, annyi. Még az ízlés is számít egy picit, az egészséges sávon belül...

15 éves lányok 173/70 mellett tipikusan rendelkeznek még némi felesleggel, ennyit mondhatok.

2017. máj. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindannyiótoknak a válaszokat, nagyon aranyosak vagytok <3
2017. máj. 27. 20:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Először is gratulálok a kitartásodhoz! Az, hogy mennyi számodra az ideális súly, sok mindentől függ. Én 60 kg vagyok és 170 cm és még így is derékban, csípőben, combban erős. Szerintem a mérleg helyett a centiket mérd.
2017. máj. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!