Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170 cm vagyok és 55 kg,...

170 cm vagyok és 55 kg, tömény háj. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Főleg a combjaim és a seggem, mellem meg semmi. Mit csináljak, hogy kevésbé legyek hájas? Lisztes, cukros dolgokat ritkán eszem, kenyeret is, abból is csak teljes kiőrlésűt. Hetente 3-szor megyek aerobikra, kb. mint halottnak a csók. Lassan egy éve, hogy járok és ugyanolyan hájas,löttyet a combom-seggem. Kb 1500 kalóriát eszem egy nap.

2017. jún. 15. 12:35
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Ez szerintem abszolút normál súly, miért mennyi szeretnél lenni, 45??!
2017. jún. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

170 vagyok, 54 kiló és a párom nyaggat, hogy hízzak.

Te nem tudom, hogy vagy hájas, az a bajod, hogy izomtalan amorf vagy, ezért érzed dagadtnak magad.


Testképzavar első fok, csak hánytatni ne kezdd el magad nagy bánatodban, inkább menj sportolni.


A melled meg nem fog nőni, mert az zsírszövet, nekem is pici, ez van.

2017. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok testképzavaros, meg is jegyezte nemrég egy fiú, hogy kövér vagyok...
2017. jún. 15. 16:19
 14/23 anonim ***** válasza:
Azért mert 1 (valószínüleg degenerált) fiú ezt mondta, már nem érvényesek rád a természet törvényei??
2017. jún. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
a testtömegindexed szerint te sovány vagy
2017. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Szia! Egy jó életmódváltó programmal, a megfelelő táplálkozással, mozgással alakíthatod az alakodat. Sok sikert!
2017. jún. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Miért bántjátok a kérdezőt? Egyikőtök sem látta. Lehet nagyon könnyűek a csontjai és így tényleg kövérebbnek tűnik.

Azért nagyon dagadt biztos nem vagy nyugodj meg. Én 168/54 vagyok. És nekem is kövér a combom meg fenekem. Van hogy a hasam is lufi délutánra.....pedig nincs testképzavarom.

2017. jún. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Az előző is testképzavaros. Vagy olyan alakja van, mint egy telefosott búvárruha.
2017. jún. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
17: jó lenne leszokni neked is az instagramról meg a fotóboltolt nőkről, és ha a csont-, háj- és bőrkollekció izomtalan kamasz kislányok képét elfelejted, boldogabb leszel. Továbbá fogadd el azt a sajnálatos tényt, hogy a hasadban vannak a beleid, és ha két kocka csokitól több kerül bele, akkor domborodni fog.
2017. jún. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Érdekes nekem minden ismerősöm olyan, hogy kajálás után is full lapos a hasa... Én meg iszom 2 deci vizet és már terhes vagyok...
2017. jún. 17. 10:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!