Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170 cm vagyok és 55 kg,...

170 cm vagyok és 55 kg, tömény háj. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Főleg a combjaim és a seggem, mellem meg semmi. Mit csináljak, hogy kevésbé legyek hájas? Lisztes, cukros dolgokat ritkán eszem, kenyeret is, abból is csak teljes kiőrlésűt. Hetente 3-szor megyek aerobikra, kb. mint halottnak a csók. Lassan egy éve, hogy járok és ugyanolyan hájas,löttyet a combom-seggem. Kb 1500 kalóriát eszem egy nap.

2017. jún. 15. 12:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, kezeltesd magad pszichológussal, mert ez beteges.
2017. jún. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

A testképzavar egyik jele, hogy a beteg mindenki mást teljesen reálisan lát, saját magát viszont nem.


Nem szoktam testképzavart kiáltani minden sovány nő kérdésére, de itt tébyleg sanszos, hogy a kérdező elvesztette a realitásérzékét.

2017. jún. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Már hogy lennél kövér 55 kilósan 170 centihez?! Ne koplalj (napi 1500 kalória az kevés egy ilyen termetű embernek), hanem inkább járj el futni, és igyekezz minél többet gyalogolni és biciklizni, attól majd feszesebb lesz a lábad és a feneked.
2017. júl. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!