Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon gyors fogyókúrás...

Nagyon gyors fogyókúrás módszert, tippeket várok! Lehet bármilyen drasztikus vagy veszélyes. Az a lényeg, hogy beváljon! Személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2017. jún. 22. 18:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%

Reggeli előtt és vacsora után 1-1 maraton tuti sokat segít. De jópár óra hegyi biciklizés, 8 órás kemény fizikai munka is jó. Mindezt szolid étkezéssel.


Extrém sok mozgással történő kalóriaégetés nélkül sosem fogsz nagyon gyorsan fogyni, hisz túl kicsi lesz a deficit. Normál emberke még totális koplalással is nehezen hoz össze heti 2 kilónak megfelelő deficitet s ennek egy része izomból fog menni. De ha ügyes a szervezete, belassul az anyagcseréje és jóval kevesebbet fogy.


Viszont ha képes vagy kevés evéssel iszonyatosan aktívan élni, akkor nincs mese, drasztikusan fogysz (zsírból s izomból is), az energiát venni kell valahonnan. Viszont ha erre képes lennél, akkor bizonyára nem lenne szükséged fogyásra... Gyorsra mondjuk most sincs, ez szinte teljesen bizonyos. Ha azt mondta az orvos, hogy gyorsan le kell fogynod egy életmentő műtéthez, nem szóltam.

2017. jún. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Bárdkés
2017. aug. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

Turb@ diéta. (a szó jogtulajdonosa nem engedi leírni, ilyet se láttam eddig LOL, biztos olyan sokan szidták.) Csak méregdrága diétás turmixot, semmi szilárd tápanyag tíz napig. 4 kilós fogyás várható. Drasztikus és veszélyes is, úgyhogy neked biztos bejön. Nekem tönkretette az emésztőrendszeremet, epekövet okozott, aminek hasnyálmirigy gyulladás lett a szövődménye. Ja, a leadott kilókat még úgy is visszahíztam, hogy hónapokon át szinte minden éjszaka hánytam az epegörcs miatt. Nekem nagyon nem érte meg.

Évekig nem is mertem ezután fogyókúrázni. Most a www.kaloriabazis.hu oldalt használom és sokkal eredményesebb és egészségesebb a fogyókúrám.

2017. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
37%
Arra nem gondolto hogy ha vki gyorsan akar fogyni az nem azt jelenti h kover hanem csak meg vekonyabb akar lenni enis 10 kgot szeretnek fogyni es gyorsan....a masik meg h a borodon tudsz segiteni ha karosodik a fogyokuratol mivel arra talaltak fel a kremeket plusz a vitaminokat... a harmadik meg nyilvan ha vki hajlando a drasztikus fogyokurara akkor az azt jelenti hogy ha gyorsan ledobja azt a 10 kgot nem all szandekaban vissza szedni 1kgot sem! Szoval ha dietetikus tanacsara lett volna szuksege a kerdezonek meg kioktatasra nyilvan hozza fordul... De nem ezt tette szoval legyen mar oly ertelmes es kedves vki aki mar fogyott igy vagy anorexias vagy vmi h leir ide egy gyorsan hato jol bevalt modszert
2018. jan. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!