Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikeres fogyás után mellről...

Sikeres fogyás után mellről nem tűnt el semmi, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok .

Körülbelül február óta fogyózok , semmi por stb nélkül simán étrend .

Már 15kg le is ment , a hasamról látszik is ,viszont egy gond van .. A mellemről nem ment le szinte semmi vagyis lehet ,hogy lement ,de én hülye másik tanácsára mellre edzettem elég sokat. Tehát így a mellemre ment az izom és a rajta lévő zsír is maradt . Ezáltal lett 2x akkor mellkasom ami nagyon zavaró , hogy nem mondom lapos has ,de már majdnem lapos has és a mellem olyan szinten kidudorodik ,hogy én undorítónak találom ( nem a mellbimbó stb meg nem is lötyög,ha nem az egész mellkasom) Inkább nem edzek rá és szétfogyom az egész testemet csak tűnjön el , esetleg valami tanácsot kérhetnék ? Mitévő legyek ? # trollok off kérlek :) fontos lenne



2017. jún. 27. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy? Lehet hogy gynecomastia.
2017. jún. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen , fiú 17 éves vagyok

Lehetséges bár elég nagy darab voltam , igaz most se vagyok kisebb . Orvoshoz csak a legvégső esetbe mennék .

2017. jún. 27. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Na de hány kiló vagy? Mert ha pl. 115-ről fogsz le, 100-ra, akkor nem biztos, hogy melledről is eltűnik a zsír.

Mármint... ez tapasztalat. :D

2017. jún. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A most se vagyok kisebb azt jelenti, hogy még mindig elhízott vagy?


Ha nem lötyög a melled, az azt jelenti, hogy izomtól olyan, ha jól értelmeztem a körülírásod.

2017. jún. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nőként sírva könyörgünk a receptért.
2017. jún. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!