Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Üdv! Fogyókúra tippeket...

Morningstar95 kérdése:

Üdv! Fogyókúra tippeket illetve sikeres fogyás sztorikat szeretnék kérni olyanoktól akiknek sikerült leadniuk? 21/F

Figyelt kérdés

Itt jobban kifejtem miért írok ide:


Világéletemben küszködtem felesleggel de eddig mindig kudarcot vallottam. De most már 1,5 hónapja rendesen dolgozom az ügyön biciklizem,futok és diétázom. Mellőzöm a kenyeret, a cukrokat,a colát és társait.


Szeretnék érdeklődni van-e valami tippetek ami segíthetne nekem? Nagyon igyekszem és nem szeretném feladni. Mit tudnék még tenni,hogy biztosan leadjak?

Előre köszönöm a válaszokat!


(trollok és hasonlók kíméljenek.)



2016. júl. 19. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Kalóriadeficit kell ahhoz, hogy tutira fogyj. Hogy ezt ki mivel éri el, az változó. Amit írtál, az jó, kérdés, nálad elég lesz-e ennyi.
2016. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor egyél, amikor megéhezel, és hagyd abba, amikor tele vagy. Ja, és lassan egyél. :) Én így fogyok... 2 hét alatt 2 kiló eddig... :)
2016. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szálkásító étrend, minden nap 1-1.5 óra szobabicikli és heti 3x1 óra konditerem, én ezzel adtam le 10 hónap alatt 35 kilót.
2016. júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1# és 2# Köszönöm!! :)


3# az igen!! gratulálok és köszönöm!

2016. júl. 19. 20:17
 5/5 anonim válasza:

Szia! Én lassan fogytam le, kb évek alatt, de ehhez hozzátartozik hogy 15 évesen kezdtem el fogyni szóval serdülökorban voltam. Én elkezdtem futni és ugrókötelezni illetve jobban odafigyeltem mit eszem. A kenyeret sosem tudtam elhagyni, de végül így is lejött rólam az az 5-6 kiló felesleg :) Nem akartam kockahasat, még egy picit szeretnék fogyni a hasamból de ez màr csak amolyan nöi hiúság. Na nekem ez a sztorim.

Amit meg írtál az szerintem teljesen rendben van csak az a lényeg hogy ne add fel :)

2016. júl. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!