Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Életmódváltás után ez hogy...

Életmódváltás után ez hogy működik?

Figyelt kérdés
Teljesen életmódot váltottam pár hónapja, és azóta minden egészségtelen kaját kizártam az étrendemből. Már lefogytam, most már csak a súlyomat szeretném tartani. Néha viszont megkívánok kis hülye dolgokat, mint a kólát. Pedig azt soha nem is ittam. A szüleim nem engedték 18 éves koromig, én magamnak pedig utána nem vettem. És most meg néha majd meghalok érte..
2017. jún. 22. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálad hogyan működik, én a kólaivást iszonyú nagy butaságnak tartom, így nem iszom, ennyi. A szervezetednek nincs rá szüksége, tuti nem halsz meg érte, csak valami lelki vagy ki tudja, milyen okból úgy érzed. Nos, szerintem igyál mást.


Én is megkívánok dolgokat s engedek is neki, de ezek általában a számomra egészséges dolgok közé tartoznak, vagy ha pl. sejtméreg, akkor minimalizálom (poénos néha meginni egy felest s ez nem igazán ront az egészségemen). Cukros vackokra nincs szükségem, sőt, no persze, van, akinek azt nehezebb kihagyni...

Nálam az egészségtudatosság és a megszokás (nem pár hónap, inkább jópár év) segít. Inkább az előző. Miért ártanék magamnak?

2017. jún. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eldöntöd, mi fér bele, úgy működik.


Én mondjuk kólát biztos nem innék, de ez én vagyok, viszont én máshol lazítottam, ami meg talán másnak nem lenne jó/kellene.


Szóval most nem fogom neked megírni, mint a szüleid, hogy vegyél-e kólát vagy sem, döntsd el magadnak!


De nekem gyanús, hogy ha sose szoktál kólát inni, akkor most is lehet, hogy valami más hiányzik az étrendedből, csak valahogy nem jöttél rá mi az, és pont szembe jött egy kólareklám.

2017. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igyál 1 pohárral, nem lesz bajod tőle.
2017. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!