Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan érhetek el kb 8-10%-os...

Hogyan érhetek el kb 8-10%-os testzsírszázalékot?

Figyelt kérdés

Jelenleg 17% a testzsírszázalékom., most 167 cm vagyok, és 55kg vok.

Ha tudtok akkor irjatok le légyszi szálkásító diétát és eddzéstervet.

Majdnem az összes osztalytársamnak 12-8% a tzs.%-a és nekem 17

A mozgás( futás, biciklizés) megvan, és járok konditerembe is néha

14/F



2017. júl. 3. 15:55
 1/5 anonim válasza:
100%

Ezt a testzsir%-ot sosem ertettem, es nem en vagyok az egyeduli. Ezt nem lehet lemerni, es kijelenteni, hogy neked 17%-os. Van olyan eset, hogy egy ember, aki sokkal szalkasabb, mint a masik, az osszes ér kint van neki, annyir vekony, magasabb a testzsir %-a mint a masiknak, aki sokkal "koverebbnek" nez ki.

Nem tudom, 14 evesen azert 17%-e, mert jol kondizol, vagy csak azert mert sovany vagy. Ha elerted a 17%-ot kondizassal, sok kitartassal, akkor ugyanugy lemehetsz 12%-ra, de nem ajanlott, foleg nem szabad elsietni.

Ha tudsz angolul: [link]


Ha nem, akkor fordithatok belole, ami fontos

2017. júl. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

igazabol en egy evig jartam futni 2-5kmt.

17-rol lement 6%-ra.

2017. júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
futastol 6%-os testzsir? Akkor te valoszinuleg 1 szelet kenyeret sem ettel. Es megis hogy merted le a tezstzsirodat? Kijelentem, hogy a testzsir%-ot pontosan kimutatni nem, vagy alig, "korulbelul" lehet. 6%-os testzsirt tartani pedig nagyon nehez.
2017. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A suliban rosszul mérnek a szerkentyűk. Amikor én versenyekre készültem év közben, a sulis "mérleg" 11%-os testzsírt mutatott nekem, pedig 2 nappal utána voltam rendes orvosi mérésen, és ott 16% volt. (egy lánynak az átlag 22-25%, a sportos a 18-22%, alatta a női sportolóknak 10-18%) A 11% remek lett volna, mégsem volt az a valós adat...
2017. júl. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
enni ettem. csak egeszsegesen. mwg nahyon jo a genetikam a sporthoz. ez a 6% szerintem os csak megkozelites. olyan 10korul lehet. es nem vagyok ropi. sportos alakom van. meg mielott ilyeneket is kapok.
2017. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!