Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le 2 honap alatt?

Hogy fogyjak le 2 honap alatt?

Figyelt kérdés

174 cm, es 64 kg vagyok. Szeptemberre szeretnek lenni max. 60 kg lenni. Reggelente tornazok 10 percet, es este alvas elott is 10 percet. Ha van idom akkor delutan is szoktam ugy 20 percet. Reggelire gyumolcsot szoktam enni, ebedre mindig mast, vacsorara is gyumolcsot. Csak neha iszok edesitett uditoket, tobbnyire vizet iszok. Meg valamilyen tipp a fogyashoz?

(13/L)



2017. júl. 8. 00:11
 1/5 anonim válasza:
36%
Menj el futni, az mindenre jó!
2017. júl. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

A mozgassal minden rendben van, talan beavathatnal futast is, tenyleg mindenre jo.

A pekarukat hanyagold, ahogy az edes uditoket is meg a gyorsettermeket.

Napi 1200 kaloria meglegyen, de annal tobb ne nagyon.

Szerintem igy siman leadsz heti 1 kilot. En 2 hetente tartottam 1 cheat day-t, ami egy olyan nap, ahol azt eszek amit csak akarok es amennyit csak szeretnek. :)

2017. júl. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tián00 válasza:
84%

10 perc alatt le se nyújtok 😀 és mégis hova akarsz fogyni?

Beszarok rajtatok 😀

2017. júl. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%

a torna az rendben, de nem attól fogysz..az étkezés a lényeg, érthetőbben a bevitt kalória, ami mindenképp kevesebb legyen az alapjárati égetésnél.(ami 1600-2000 közt van saccperkábé)


Tehát úgy étkezz, hogy 1500 kcalnál ne tolj be többet még véletlenül sem.


Tervezd meg az étrended, és apránként edd meg a nap folyamán(ugyanis nem szabad éhezve fogyni)


Heti 30 deka súlyvesztés még baráti, esetleg 40...ez pont elég neked.

2017. júl. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1200 túlzottan kevés, lassan akar fogyni, alig van feleslege, ennél simán csinálhatja lazábban.

Az étrend a döntő, persze az a kis mozgás csak jó :)

Én ugyan nem értem, hogy minek cukrot enni a 24 óránként érkező fehérjebevitel között, de végülis az összbevitel számít a legtöbbet s az se biztos, hogy annyira fókuszálsz az izomvesztés minimalizálására, mint én.

13 évesen gyakorlatilag egyszer akarsz enni naponta? Merész, nem tudom, egészséges-e, felnőttként se ajánlott nőknek. Egyáltalán tudsz elég sokat enni ebédre? Nem mindenkinek megy. Kvázi a teljes fehérjekereted odakerül, ahogy a zsír is és a gyümölcsmennyiségtől függően a kalóriakeretednek akár a zöme is.

2017. júl. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!