Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nekem a Csokoládé Slim fogyókú...

Eilona kérdése:

Nekem a Csokoládé Slim fogyókúrás termék nem ért semmi. Annyit ért mintha a hátam mögé raktam volna.2 havi adagot ittam meg, de az eredmény nulla. Milyen tapasztalatok vannak másoknak?

Figyelt kérdés

2017. júl. 13. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak egy terméktől mit vár? Megissza, elterül a tv előtt és majd egyszercsak jó teste lesz?
2017. júl. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ezt nem ismerem.

de én 1 hónapja T.U.R.B.O diétázom.

ezt is inni kell,és ezzel havi 1 kg ment le.

2017. júl. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Felmentem a hivatalos oldalukra. Sajnos állati nagy blődség, amit ott találtam.

Azt mondja 24 kg 4 hét alatt!? és megszűnteti a zsírsejteket...

Aztán valami áltudományos blabla a biológiailag aktív és nem aktív valamilyen formákról.


Na ez kilógó lóláb.

Válts másra. Nekem mozgás melett a Biotech Ultraloss jött be. Vacsora helyett ittam. 1 hónap alatt 3 kg mínusz. De étrendet is váltottam. Több fehérje jóval kevesebb ch. Súlyzós és/vagy kardió edzés heti 2x legalább 1,5 óra : erre volt csak időm. De van eredmény. És nem szétfolyt testem lett. Ha időm engedte reggelente 20 perc erősítést csináltam, youtube videók alapján.


Szerintem ne igyál ilyen vackot. Tuti pénzkidobás.

2017. júl. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
hittel benne hogy a tv elott szurcsolgetve egy cukros levet lefogysz :)))) szep.
2017. júl. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Válassz okos diétas programot :) Én a facebookon talaltam egy csopit profi programokkal,meg is látszik az eredmény!6 kg minusz !
2017. júl. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azoknak akik segítő szándékkal írtak.
2017. júl. 14. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!