Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexiások nektek volt...

Anorexiások nektek volt ilyen? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval szépen lassan gyógyulgatok, de mostanában egyszerűen nem kívánok semmit sem enni, undorodom mindentől. Éhes vagyok szóval enni akarok, de valahogy mégsem, undorodom. Nem tudom miért van ez, talán az anorexiás agyam így próbál védekezni az evés ellen...

Nektek volt hasonló? Mit kéne csinálnom?



2017. júl. 14. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én pszichológushoz mentem. Kb. fél év után teljesen rendbe jöttem, és ez azóta is tart :)
2017. júl. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáter, pszichológus segített, illetve próbáltam olyan ételeket csinálni, amiket nagyon szeretek, nagyon finomnak találok, filmezés közben élvezni az ízeket.
2017. júl. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress társaságot. Egyedül rosszabb enni, de ha látsz mást, aki jó ízűen eszik, neked is meg fog jönni az étvágyad.
2017. júl. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

PSZICHOLÓGUS mindenképp

Sok szerencsét és gyógyulj meg!:)

2017. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!