Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le tudok így fogyni?

Le tudok így fogyni?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy most nyár van, de nem mindennap tudok elmenni eddzeni, mert dolgozok, meg tanulok is, meg a jogsit is most csinálom, szóval alig van időm. De amikor csak lehet futok, görkorizok, úszok. Ha így folytatom és figyelek is a helyes táplálkozásra fogok tudni fogyni látványosan? Igaz csak most határoztam el júliusban,hogy lefogyok, így tudom,hogy még nem láthatok eredményt.Még azon gondolkoztam, hogyha iskolaidőbe csak a tesi órákra járok be(meg szokott minket hajtani a tanár eléggé) akkor elég lesz az sportnak? 18/L

2017. júl. 15. 23:58
 1/7 anonim válasza:
Attol fugg hany kilotol akarsz megszabadulni
2017. júl. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja igen az kimaradt: 170cm vagyok és 96kg szóval legalább 65-70-re szeretnék lefogyni.
2017. júl. 16. 00:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően az étkezésen múlik, főleg ennyi feleslegnél, az utolsó kilók bizonyára nehezebbek lesznek, ott már érdemes beleadni apait-anyait. Persze mozogni mindig érdemes, de ilyen súllyal egy jó étrend mellett valószínűleg nem nehéz deficitben enni.
2017. júl. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nem vagyok szakember, de amennyire tudom, 45 perc folyamatos mozgás után indul be a zsírégetés, és fontos, hogy a pulzusszám ne emelkedjen a normál fölé. (Mert akkor már nem a zsírt használná a szervezet)

Egyébként 45/ffi vagyok, 2 éve úszok közel 3 órákat (6 km) ,és 85-ről majdnem 20kg-t fogytam (kaja, egyéb maradt a régi).

2017. júl. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Előző vagyok. Mindezt havi 5-7-szer.
2017. júl. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Node a zsírégetés deficitben eleve van, a hiányt zsírból veszi a test, ha jó az étrend... Úgyhogy a fogyáshoz teljesen jók a rövid mozgások is, hisz azok is kalóriát égetnek és tökmindegy, hogy szénhidrátot vagy sem, mert a hiány úgyis zsírból jön a végén.
2017. júl. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 yoww válasza:

Szia.

En ajanlom, hogy elso lepeskent jarj utana dolgoknak, ertsd meg mit, miert teszel. Szerintem ez a legfontosabb- nem csak ezen a teren- a tanulas.

Kezdesnek ajanlom, keress ra Drugs Bunny- Sarga kapszula c. konyvere. Nem hosszu es nagyon sok kerdesedre valaszt kapsz. Ingyen letoltheto.

2017. júl. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!