Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni ha...

Hogyan tudnék lefogyni ha nincs pénzem egészséges kajákra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Régóta leszeretnék fogyni, nincs olyan sok kiló rajtam, homokóra alakom van, 5-10 kg kéne fogynom, de sokan dicsérik az alakomat. Diákmunkázok, de mindig másra kell a pénz, vagy nincs annyim hogy a kajára is figyeljek. Anyum nagyon egészségtelenül étkezik mindennap süti, nagyon fűszeres kaják, és már beszéltem vele hogy egészségesebben kéne étkeznünk, de neki sincs nagyon pénze, és ő jól van így. A sportoláshoz úgy vagyok, hogy ha nincsenek olyan kaják amitől fogynék, hiába tornázom akkor sincs semmi értelme, ráadásul jobban örülnék ha sportolnék valamit úgy ténylegesen, mint tánc, tenisz, szóval egy közegben. Mit tanácsoltok? Most fogok menni nyaralni de csak 1 hétre sikerül úgy étkeznem hogy az egészséges is legyen.

#fogyás. pénz
2017. júl. 27. 20:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Magyarázd el neki hogy árban ugyan ott vagytok szinte .. vagy nem is tudom mit lehetne tenni ebben az esetben.

Gondolom tudja hogy ez neked fontos lenne nem?

Mond meg neki segítesz is ha kell, néztek recepteket együtt stb.

De ha ennyire reménytelen a dolog akkor muszáj lesz többet sporolnod, kajára, ha neked ennyire fontos ez.

2017. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnàllak, hogy anyukàd nem tud hàztartàst vezetni, de te meg tudnàl és nem engedi!
2017. júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Megpróbálok vele beszélni hátha. :) köszönöm a válaszokat
2017. júl. 27. 23:00
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

zacskós leves a legrosszabb, mert kb semmi nincs benne csak só.

vesztek zöldséget, bele pl csirkecombot(az olcsó) és nagy fazék húsleves van egész hétre!

2017. júl. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg nem kell a legegészségesebb ételeket enned, hogy lefogyj. Kalóriadeficit=fogyás
2017. júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Egyél kevesebbet mint eddig és máris fogysz.
2017. júl. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Tipikus túlsúlyos,meg tudná oldani,csak tudatalatt is kifogásokat keres,hogy miért ne.
2017. júl. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Végül sikerült a fogyás?
2019. jan. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!