Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék végre már 45 kg...

Hogyan tudnék végre már 45 kg lenni?

Figyelt kérdés
Elég sok kérdést kiírtam a témában már, mert bevallom, nagyon aggaszt a téma. 50 kg vagyok és ez egy olyan szinte stabil súly, hogy sehogy sem akar mozdulni. Nagyon szeretnék még 5 kg-t fogyni, hát tényleg a végső módszereket kell alkalmazni??? Hetente 3-4x futok 13 km-t reggel, úgy hogy maximum csak egy banán-t vagy azt sem eszek és csak fekete kávét iszok. Nem tudom, lehet tényleg komolyabbra kéne fogni ezt... Erre gondoltam: [link]

2017. júl. 31. 18:10
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
14%

nőknek a 19 tökéletes.

utlsó ülj le egyes.

2017. aug. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
76%

Nőnek ez a testzsír már kevés is.

Bár te hamarosan tuti nem leszel már nő, csak egy csontkollekció.

2017. aug. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Jó a kávé, de nem közvetlen sportolás előtt!
2017. aug. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
70%
Szia mi pont egy magasak vagyunk. :) Én ugyan 3 kilóval több vagyok mint te viszont nekem mindig azt mondják hogy nagyon jó alakom van. :) Az hogy a barátnőd 45kg. az nem azt jelenti hogy a te tested nem normális. Egyébként valószínűnek tartom hogy a barátnőd a csontjai nem túl erősek míg a tieid valószínűleg azok. 14/l
2017. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
79%

Ne akarj többet fogyni! Ha mégis, menj pszichológushoz, mert anorexiás vagy! A te tested már amúgy is tökéletes, sőt!

Nekem kb 20+% a testzsírom, tesitanárom azt mondta ez tökéletes. A barátnőmnek asszem kb 30% volt, és azt mondta hogy még az is bőven az elmegy kategóriába tartozik.

Én 164 cm vagyok és 48 kg, és rengetegen mondják hogy híznom kéne picit, mert hogy ez nem éppen a legjobb...


A barátnőd súlya a nagyon rossz, nem a tiéd. 14 évesen az 50 kg teljesen jó, sőt még az 55 is.


Miért hiszi mindenki azt, hogy az a legjobb, ha csontsovány vagy???

14/L

2017. aug. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
70%
Keress fel egy pszichiátert.
2017. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
52%

szerintem neked nem fogynod kell, hanem izmosodni.

ha zsír izomzattá alakul, akkor is vékonyabb leszel valamivel, bár az információk alapján neked nem kell fogynod.

2017. aug. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
88%
Kedves utolsó válaszoló: A zsír nem alakul izommá! Izomzatot megfelelő mennyiségű fehérjével, és kemény edzéssel lehet építeni.
2017. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
0%

kedves utolsó!

ha nem értsz hozzá, ne javíts ki másokat!

az edzéssel a felesleg (testzsír) alakul izommá.

2017. aug. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
nen , nem alakul át, fentebb leírták mi történik..
2017. aug. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!