Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék végre már 45 kg...

Hogyan tudnék végre már 45 kg lenni?

Figyelt kérdés
Elég sok kérdést kiírtam a témában már, mert bevallom, nagyon aggaszt a téma. 50 kg vagyok és ez egy olyan szinte stabil súly, hogy sehogy sem akar mozdulni. Nagyon szeretnék még 5 kg-t fogyni, hát tényleg a végső módszereket kell alkalmazni??? Hetente 3-4x futok 13 km-t reggel, úgy hogy maximum csak egy banán-t vagy azt sem eszek és csak fekete kávét iszok. Nem tudom, lehet tényleg komolyabbra kéne fogni ezt... Erre gondoltam: [link]

2017. júl. 31. 18:10
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Utso elötti az megvan hogy a zsir és az izom részét képezö fehlrje külön molekulákbol, és társaibol áll?

Tök különböző vegyület a kettö, és ahogy vizbol sen lesz tej, ugy zsirbol sem lesz izom, mert a zsir az életben nem alakul át fehérjévé (atomszerkezetilegh sem). Nem ártana visszaülni a padba kis kémia és biosz órára.


Kérdező, az anorexiáddal irány az orvos.

2017. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
81%
29-es! Inkább neked kellene kicsit utána olvasni a dolgoknak, és nem csak a saját idióta elképzeléseidet másokkal megosztani, és ezzel félrevezetni. Nem oktatok ki másokat, csupán közöltem egy tényt. Akármennyit edzel, zsírból nem lesz izom. A zsír nem alakul izommá, ahogy te írtad. Akkor mindenki zsírt zabálna, és lejárna gyúrni. Ez nem így működik. zsírt veszteni diétával, azaz életmódváltással, megfelelő étrenddel, és edzéssel lehet.
2017. aug. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!