Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt most nagyon elrontottam?

Ezt most nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

1 hónap alatt sikerült 3 kg-tól megszabadulnom mozgással, odafigyelve a táplálkozásra is.

Viszont hétvégén kiruccantunk, és ott eleresztettem magam. Szombat-vasárnap minden ami belefér. Ma reggel wc után ráálltam a mérlegre és 4 kilóval mutatott többet. Azthittem leszédülök. Helyre tudom ezt hozni? Visszaáll pár napom belül a súly ha folytatom a diétám?



2017. aug. 1. 08:16
 1/8 anonim válasza:
100%
Hát nem pár napon belül. De vissza. Folytasd és ne lazázz, ha komolyan gondolod.
2017. aug. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit es hogyan ettel/sportoltal a fogyás alatt?
2017. aug. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ez lehetetlen,hogy 4 kgval több legyél 1 hétvége alatt.

Rossz a mérleg! Digitális?

Nyugi,nem vagy 4kg-val több!

De azt ami mégis feljött rád,lefogod adni.

Mindent helyre lehet hozni.

2017. aug. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem digitális. Csütörtök reggel 67 kg és ma 71.

Június 24-én álltam neki. 1450-es kalòriával. Cukor, liszt, krumpli, gyümölcs kilőve. Konkrét étrendet nem tudok írni, de mérem, hogy miből mennyi és maradjon 1450 alatt. Tojás, csirke, hal, zöldségek stb.

Heti 3 x mozgok 90 percet. Van mikor futás, kardio, vagy súlyzós. Ezt is váltogatom.

2017. aug. 1. 13:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Hányszor eszel egy nap? Hogy van elosztva? Ch-feherje-zsír milyen aranyban van az 1450 kcal belül?
2017. aug. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4x eszem egy nap, nekem az 5 nem vált be. A szénhidrát az egyedüli amiből annyit eszem minden nap, hamennyi szükséges.
2017. aug. 1. 14:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor ez a 4kg a meg ki nem tisztult salakanyag es viz lehet. Biztos, hogy ennyit nem hiztal.
2017. aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez víz és salakanyag, cukrosabban/sósabban ehettél a megszokottnál, és ez megkötött 4kg vizet.
2017. aug. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!