Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 160 cm vagyok és 55 kg szeretn...

160 cm vagyok és 55 kg szeretnék kb.48-50 kilóra lefogyni?

Figyelt kérdés
Már egyszer kezdtem egy nem túl durva diétába és 59-ről sikerült 51-re lefogynom de sajnos visszajött a fele. Nem tudom újra rávennei magam a diétára. Tudtok segíteni abban hogy mit és mennyit egyek? Mennyit mozogjak? 14/L

2017. aug. 3. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:

"Nem tudom újra rávennei magam a diétára."

Akkor mégis hogy szeretnél lefogyni? Máshogy nem megy.

Úgy fogsz tudni fogyni, ha kevesebb kalóriát viszel be (amit diétával tudsz csak elérni), mint amennyit elhasznál a szervezeted, vagy ha több kalóriát viszel be, akkor többet mozogsz annak megfelelően (Futás, biciklizés, aerobik, stb.).

Viszont hiába fogysz le, mint a saját példád is mutatja, ha nem tartod és nem változtatsz teljesen és hosszú távon, ugyanúgy vissza fogsz hízni.

Én semmit nem mozgok pluszban (sokáig dolgozom, családom van, illetve térdproblémáim), viszont elhagytam a reggeli péksüteményeket, helyette zabkását eszek, ebédre is inkább teljes kiőrlésű dolgokat, vagy olyat, amiben nincs sok cukor, vagy szénhidrát, ha ízesítek bármit, édesítőszert használok, nem cukrot, nehezebb ételből fél 6 körül eszek utoljára, abból is fele annyi adagot, mint korábban, estére pedig csak joghurt vagy gyümölcs. Édességet is szoktam, de csak minimális mennyiségben és ritkán. Így gyakorlatilag nem vonok meg szinte semmit magamtól, eszek mindent, de kevesebb a kalória, 2 hónap alatt ment le 4 kg, vagyis nem drasztikus, de hosszú távon tartható étrend.

2017. aug. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Heti 3-4 alkalom sportolás mivel fiatalkoru vagy futást javaslom. Eleinte csak erőltetett séta. Felejtsd el a Cukrot és a nasit és a pékárut kenyeret 6 után ne egyél. és naponta 3 szor egyél. Reggeli valami rizspufi zöldség gyümölcs, ebéd csirke rizs stb nem piskota csoki öntettel vacsora kb 5 fél 6 kor saláta vagy felvágott zöldséggel gyümölcsel esetleg kefir ennyi nem drága nem fa*zság csak ki kell birni idő után már nem is kivanod a csokit pl. ha ezt betartod ősztől tavaszra leadsz kb 15-20 kg-ot
2017. aug. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megfogadom a tanácsokat! :)
2017. aug. 4. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!