Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan indíthatnám be a fogyást?

Hogyan indíthatnám be a fogyást?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves lány vagyok,5 hónapja diétázom. 64-ről lefogytam 52 kilóra, de sajnos mostanra teljesen megállt a fogyás. Tartottam én már szénhidrát napot, mindent próbáltam de a mérleg egyszerűen nem mozdul. Mit lehet tenni ilyenkor? Előre is köszönöm a válaszokat.

2017. aug. 17. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szénhidrát nap? Le kellene írnod, hogy miből is áll a diétát. És valószínűleg csökkentened kell a kalóriát, ha tovább akarsz fogyni.
2017. aug. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A reggeli álltalában 40 g zabkása vízzel és magvakkal

Tízórai natúr joghurt vagy gyümölcsök

Ebédre saláta csirke,hal sok zöldség néha tk tészta

Uzsonnára valami zöldség

Vacsorára tojás vagy sovány húsok.

Így is 1200 kcal-os diétán voltam.

2017. aug. 17. 08:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Mekkora vagy? 52 kiló roppant kicsike súly, én alacsony vagyok, de sosem akarok olyan kevés lenni.


A szénhidrátnap elég buta ötlet, az az egyetlen makrotápanyag, ami nem esszenciális, míg a másik kettő igen, s a szénhidrát laktat a legkevésbé, általánosan (egyedileg bármi lehet)... Amivel nem azt mondom, hogy kerüljük aszénhidrátot, de ha valamiből sokat be kell áldozni, az az legyen és nem az alapvetően fontosak menjenek minimális szint alá. Kalóriacsökkentéskor rendes szénhidrátra alapozó étrendben a ch csökken s esetleg a zsír, ha az még minimum fölött van, a fehérjének mindig jónak kell lennie, nem tároljuk, egy kicsit kihagyod és már bomlik az izom.


Fogyni kalóriadeficittel lehet. Akkor is, ha már nem igazán van miből, az energiának valahonnan jönnie kell. De ezen az egészségtelen szinten már nehezebb, a testünk mindent megtesz, hogy túléljünk, egyre kevesebből ki tudja hozni az egyre rosszabb minőségű létezést.

2017. aug. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
165 cm vagyok...anyukám azt szeretné hogy menjek fel 55 kilóra mert az én magasságomhoz súlyban az az alsó határ...de én még mindig husinak látom magam és szeretnék fogyni
2017. aug. 18. 07:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Mutass képet, anélkül nem lehet megmondani, hogy husi vagy e még.

De diéták közben nem ritka hogy kialakul egy testképzavar.

2017. aug. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!