Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A férfiaknak miért nincs...

A férfiaknak miért nincs narancsbőrük?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 19:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
35%

Röhej vagy :D

nézd már mit írtál:

"Szóval nem azért nem láttál, mert elbújtak, hanem valóban nincs nekik."


:DDDDD láttál már pasit életedben?Képzeld rajtuk is található, sajnálom h most összetört a lelkivilágod;)


ja és másképp vannak összerakva ugye?:D:D

2010. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem állok le bunkókkal, tanulatlanokkal vitázni,úgyhogy helló neked.Aludj egy bioszkönyvvel.Vagy kattingass ide-oda, hátha használ valamit.
2010. máj. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%
De hülye vagy utolsó előtti!!!Miért ne lenne a férfiaknak is?Láttál már életedben?Képzeld nekem volt oylan pasim akinek volt(és mielőtt jön az ugatásod, nem volt dagadt)
2010. máj. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
55%

Sorry mostmár utolsó:)

Te tényleg nagyon hülye vagy:S:S ne köynveket olvasgass, hanem férfit nézegessél, ha már ennyi muja vagy:)

2010. máj. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
látszik beírtad a google-ba és máris tapasztaltnak érzed magad:DDDDDDDDDDD istenem, hogy vannak még ilyen gyökér emberek, vagy neked ez a szakterületed?Bizonyítani h nincs narancsbőrük?Akkor eléggé homályban vagy!
2010. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
71%
A férfiaknak vízszintesen a nőknek meg függőlegesen vannak a rostok a bőr alatt, férfiaknál nem jellemző, csak a nagyon hááájasokon. :)
2010. máj. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az én exemnek a lábán volt egy kicsi, és nem volt hájas egyáltalán:D
2010. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Van a férfiaknak is, legtöbbször a szőr miatt nem olyan feltűnő. Én is férfi vagyok, ha felszedek 10 kilót, ott van...
2010. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
57%

Isteneeeeeem!

Ennyi idióta

:-)


Hová kerültem

:-)

1 helyes válasz volt.

A férfiaknak vastagabb a bőrük, ez pedig a tesztoszteron miatt van. A nőknek selymesebb, vékonyabb bőrük van, ezt az ösztrogén aktivítása okozza.

Ez az általános.....

Ha egy férfinak mégis van narancsbőre, akkor ott hormonális problémák vannak. Túl magas az ösztrogénszint.


Egészséges férfinak nincs!

2010. máj. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!