Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12 Kilót híztam a nyári...

Jeverezi kérdése:

12 Kilót híztam a nyári szünet alatt. Mit tegyek hogy egy hét alatt sokat fogyjak tanévkezdésre?

Figyelt kérdés

Június közepétől vagyok itthon és sajnos sokat híztam 12 kilót. 19 éves múltam tavasszal férfi vagyok és most lesz egyetemen tanévkezdés és jó formába akarom hozni magam.


Rexetin nevű gyógyszert szedek már fél éve szorongásra és szerintem ez okozta a hízást. De mit tegyek hogy le fogyjak?



2017. aug. 30. 12:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem fog tetszeni a válaszom, de nem egy héttel a suli előtt kellett volna ezt kitalálni. Pláne, hogy nem is egy hét alatt híztál el.
2017. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
32%
Végem van, két és fél hónapig hiztál akkor nem gondoltál bele most hogy akarsz pár nap alatt fogyni 12kg -t??
2017. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Egy hét alatt nem fogsz sokat fogyni, pont. De elkezdheted, aztán hónapok alatt juthatsz valamire.


Olvass utána, keress jó étrendet, ez egyéni és időrabló lenne minden egyes "hogy fogyjak?" kérdésre ugyanazt leírni milliószor.


A gyógyszer nem tudom, mibe kavar be, dehogy fényevővé nem teszi az embert, abban biztos vagyok. Ettől még átkozottul megnehezítheti a fogyást (adott embernél lehetetlenné teheti), de hogy ki mit mikor hagyjon el, annak eldöntését meghagyom a hozzáértő orvosoknak.

2017. aug. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy most?
2017. aug. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Menj el edzőterembe. Ideális korban vagy az elkezdésére. Ha rendszeresen edzel és normális étrendet követsz, akkor jövő ilyenkorra nagyszerű tested lehet.
2017. aug. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!