Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan jó fogyókúra,...

Van olyan jó fogyókúra, amiben le van írva hogy mit kell enni?

Figyelt kérdés
Mint pl a 13napos.
2010. máj. 26. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha fogyózol ne az evésen járjon az eszed.
2010. máj. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak, de mindegyikben van olyan étel amit nem szeretünk vagy nem lehet kapni, ezért nem érnek semmit.
2010. máj. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elöszőr tudatosan kell változni, ha minden pillanatban azon vagy h. na most ettől az almától biztos híztam akkor tuti híni fogsz.Úgy kell enned, h. ne foglalkozz vele.Naponta sokszor keveset egyél.Próbálj sok zöldséget és gyümit enni,de egyél fehér húst, teljes kiörlésű dolgokat, igyál nagyon sok folyadékot.Nem attól hízol h. mit eszel, hanem a rendszertelenségtől és az anyagcsere lassulástól,Legyen rendszer a kajálásban, reggelente egyél 2-3 szendvicset ami teljes kiörlésű+sok zöldség vaj nélkül, joghurt vagy gabonapehely.Tízórai gyümi, ebéd valami laktató,de nem zsíros, utána ehetsz 2-3 körül valami apróságot, gyümit, vagy joghurtot, kefírt és akár vacsizhatsz is,de ne legyen megterhelő.
2010. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
személy szerint béres alexandra vált be. nem reklámként írom, nekem sokat segített- 1 hónap alatt 5 kg-t fogytam vele. nagyon jól leírja, hogy miből-mennyit, mennyi ideig lehet enni. www.beresalexandra.hu
2010. máj. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!