Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen futó edzéssel kb hány...

Ilyen futó edzéssel kb hány kalóriát égethetek?

Figyelt kérdés

Kamasz lány vagyok 168 cm/kb 50 kg


3×400 m kocogás kb 8 km/h

Futóiskola, rövidebb sprintek kb 30 perc

Futás 400-800 m között (darabokban, nem egyben)(ezt a nagyon gyors, atlétikai, verseny szintű tempót képzeljétek el, pontosabbat nem tudok sajnos) kb 20 perc

Erősítés kb 15 perc


Kb hány kalóriát égethetek egy ilyen edzéssel?



2017. szept. 7. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél pulzusmérőt, az nagyjából kiírja az elégetett kalória mennyiségét. Nagyon az alsó határán vagy az egészséges testtömegnek, semmi esetre se fogyózz!
2017. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 166 cm/50-51 kg vagyok (17 éves), heti 4x-5x edzek, kardió illetve erősítés, étkezési problémáim vannak, jó úton haladok az anorexia felé... :(

Kérlek, ne fogyókúrázz tovább, ne ess abba a helyzetbe amiben én vagyok, mert nagyon nehéz kimászni belőle!! :( Ha eddig tudtál rendesen enni, ne hagyd abba, ne kezdj el koplalni, mert úgy jársz mint én és összeszűkül a gyomrod és egy db szendvicset alig bírsz magadba erőltetni.

2017. szept. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 későn szólsz, de azért köszönöm :) anorexiából gyógyulok :/
2017. szept. 7. 20:47
 4/4 anonim ***** válasza:
166cm és 50-51 kiló az még nem anorexia közelsem álsz hozzá tesóm 166cm vagy 67 és 52 51kiló ha sokat eszik 53 de nem anorexiás jó seggevan meg nagy melle van combja is.
2023. febr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!